Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χριστινα απο Ουκρανια 20 χρονων οπως ειπε,καστανοξανθο κουκλακι με βυζαρες στητες και κωλαρακι αφρατο και τουρλωτο.Μου'κανε ναζια στο σαλονι,εβγαζε μια γλυκυτητα και ειπα να δοκιμασω.
50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Μπηκε στο δωματιο και αμεσως στη μπανιερα για να πλυθει οπου με κοιτουσε καταματα με πονηρες ματιες και χαζογελουσε αν και γενικα εχει αθωα φατσουλα.
Βγηκε,σκουπιστηκε και ξαπλωσε διπλα μου οπου επεσα κατευθειαν στα βυζια της,ρουφηξα δυνατα τις ρωγες της και χουφτωνα το κωλαρακι της,με χαϊδευε κι αυτη σε ολο το κορμι και μου επαιζε τον πουτσο οπου σιγα σιγα πηρε να ξυπναει.

Ξεκινησε μια πιπα ας πουμε καλη,οχι ιδιαιτερα βαθια αλλα εδινε εμφαση στο πουτσοκεφαλο και ειχε καλο ρυθμο και μου χαϊδευε τα αρχιδια.Την ετριβα κι εγω λιγο απο πισω την τρυπουλα,λιγο γκρινιαξε οποτε την λεω να γυρισουμε σε 69 για να τη γλειψω κι εγω.
Με καβαλησε απο πανω και μου'φερε ενα υπεροχο μουνακι μες τη μουρη μου με μια σφιχτη κωλοτρυπιδα να τη γλειφεις και να μη χορταινεις.Την εγλειψα με μανια εναλλαξ τις 2 τρυπες κι ενω νομιζα οτι ευχαριστιεται σταματησε να μου κανει πιπα,σηκωνω το κεφαλι μου στο πλαϊ να δω τι εγινε και την βλεπω να γελαει και μου λεει γαργαλιεμαι...
Την λεω εισαι μικρο και χαζουτσικο ακομα και εσκασε στα γελια...Έρωτας

Την ξαπλωσα ανασκελα και συνεχισα για ωρα το γλειφομουνι χαϊδευοντας συγχρονως τις ρωγες της αλλα και παλι γαργαλιοτανε Γλώσσα
Μου κανε λιγη πιπα ακομα,δεν ημουν 100% ετοιμος και μου βαζει την καποτα με αερα οπως συνηθιζουν αυτα τα μικρα χαζα κοριτσακια
Εβαλε κρεμα,ξαπλωσα απο πανω της τη γαμησα λιγο αλλα και δεν ευχαριστιομουν και η αισθηση του μουνιου της ηταν καπως περιεργη...πηγα να τη φιλησω στο λαιμο και μου ειπε δε θελει αλλα μετα απο λιγο την εριξα κατι πεταχτα...
Ειδα ομως οτι δε θα τελειωνα ετσι,δεν ημουν και ορεξατος πριν παω για να πω την αληθεια οποτε την λεω ελα νε με τελειωσεις με 69.

Το δεχτηκε με ξανακαβαλησε και εκανε παλι πιπα με καποτα ομως αυτη τη φορα,συνεχισα κι εγω να τη γλειφω και μετα απο λιγο την εχυσα στο στομα εχοντας τη γλωσσα μου καρφωμενη βαθια στην κωλοτρυπιδα της.
Λιγο μπλα μπλα ακομα,μερικα ναζακια και αποχωρησε...

Συμπερασμα...τυπικα καλη περιπτωση οπως ειναι συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις τοσο ωραιας εμφανισης και τοσο μικρης ηλικιας.Ειναι αξιαγαπητο πλασμα,δεν κανει κατι το ιδιαιτερο ομως σου δειχνει πραγματικα οτι θελει να φυγεις ικανποιημενος και δε βιαζεται και καθολου οποτε αυτο εγω το κρινω θετικα σαν συνολο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGAROS1975, ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2016
Αρε αλ ειμαι χιλιόμετρα μακριά αλλα ακομα σε διαβαζω ρε φίλε.
Τα καλύτερα κομμάτια εσυ τα έχεις ανακαλύψει.
23 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε μενα ηταν ενταξει η κοπελα αλλα απο τα σχολια που μου κανανε και διαβαζοντας κι εγω τις παλιοτερες κριτικες της μαλλον δεν ειναι και απο τα καλυτερα κομματια...οποτε μη σε παρασυρω κιολας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2