Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141924
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κυριακάτικο πέρασμα πριν απο λίγο με Τζούλια, νέα πετίτ, αδύνατη 1.58 μελαχροινή πιτσιρίκα 24 ετών. Έχει πολύ ωραίο προσωπάκι με μεγάλα μάτια και ένα τατουάζ στο αριστερό χέρι. Γυμνασμένα πόδια καθώς πάει χορό και γυμναστήριο. Το μασάζ της λίγο καλύτερο από της Νίκης αλλά όχι στα επίπεδα της Τζένης. Μου πε ότι δούλευε πρωτύτερα "κατ'όικον μασάζ" προς Πατήσια/ Κυψέλη. Αφού με χαλάρωσε με σωστές πιέσεις και τριψίματα, προσφέρθηκα να της κάνω και γω μασάζ... την έτριψα από πάνω ως κάτω και όπως την είχα ξαπλωτά, πέρασα το χέρι μου ανάμεσα στα πόδια της, έσκυψα και της έγλυψα τη χαράδρα του μουνιού. Κατέβασε υγρά και είχαμε όπως αναμενόμενο μια θερμή συνέχεια. Μάλιστα μου τον πήρε ξεσκούφωτο στο στόμα της αν και για μια στιγμή δίστασε (μάλλον σκέφτηκε ότι πρέπει "να δίνεις ότι παίρνεις"). Καθίσαμε αρκετά στο δωμάτιο πιάνοντας ευχάριστη κουβεντούλα. Παρούσες η Νίκη, Αλεξάνδρα, Μαρία, Τζένη (σε ρόλο μάνατζερ... μπαίνει πια στο δωμάτιο μόνο με πολύ παλιούς πελάτες). Η Άννα πρέπει να σταμάτησε οριστικά ή τουλάχιστον θα απουσιάσει για πολλούς μήνες κάτι που έχει ανησυχήσει την ιδιοκτησία του μαγαζιού που ρίχνει πλέον βάρος στο recruiting
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2016
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.103
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GSAKKI, Bronson81, STAVROS6969 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού