Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη νωρίς το απόγευμα λίγα λεπτά πριν της 17.00 . Η λαϊκή σχεδόν είχε σκουπιστεί και αυτός ο οίκος καθώς και απέναντι το 136 άνοιξαν. Πήγα στοχευμένα για να πετύχω την Σάντα. Πέρασα στο σαλόνι η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες και να περιμένω λίγο γιατί μόλις ήρθαν. Πρώτη κοπέλα η Ντιάνα , μελαχρινή με κανονικό σώμα τουμπανιασμένη κοιλιά την οποία διακοσμούσε μεγάλο τατού και 2,5-3άρια πεσμένα βυζιά , δεύτερη κοπέλα ενώ περίμενα την Σάντρα εμφανίστηκε η Ζανα...μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί , η υπηρεσία είπε ότι κάνουν ελεύθερο στοματικό αυταρχικό και παρτούζα.
Την ρώτησα για την Σάντα και μου είπε ότι δεν δουλεύει(εντάξει αυτό το διαπίστωσα)και ότι δεν ξέρει πότε και αν δουλέψει ξανά... Η Ντιάνα δεν μου έκανε κλικ θυμήθηκα και την κριτική του προφέσορα που είναι και ο μόνος που μπορεί να με επηρεάσει με κάποια κριτική του και έτσι επέλεξα να δοκιμάσω την Ζανα.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο αν και δεν φαινόταν ορεξάτη , κλασσικά τι άλλο είπε ότι είναι Ρωσίδα(λογικά Μολδαβή) 26 ετών . Δεν ήταν για πολλά πολλά κατευθείαν στο ψητό , ρώτησε αν θα χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό , της απάντησα στην πίπα όχι. Αφού μου έδωσε μερικά φιλιά σε λαιμό και στήθος κατέβηκε κατευθείαν ανάμεσα στα πόδια μου , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , δεν χρησιμοποιούσε καθόλου τα χέρια της , πότε τον έβαζε στο στόμα της πότε τον έγλυφε σαν παγωτό , της είπα μάλλον της έδειξα να γλύψει και τα αρχίδια κάτι που έκανε , την άφησα να με ρουφήξει για αρκετή ώρα μίας και το έκανε καλά. Διάθεση για να την γλύψω και να την φιλήσω δεν είχα οπότε δεν ξέρω αν τα έχει στο πρόγραμμα της.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση και τελικά και τελευταία πισωκολλητά στα τέσσερα , καλό στήσιμο άντεξε και σε πιο δυνατούς ρυθμούς , μετά από μερικά λεπτά της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω , είπε όχι στο στόμα , κανένα πρόβλημα απάντησα .Εγώ γονατιστός στο κρεβάτι , έσκυψε έβγαλε το προφυλακτικό πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε να με γλύφει πάλι , όταν κατάλαβε ότι θα τελειώσω καπάκωσε τον πούτσο μου με το μικρό βυζί της και έχυσα εκεί.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά και ήταν απλά ένα ξεφόρτωμα σχετικά αδιάφορο για να κατευνάσω τις σημερινές καύλες που όμως συνεχιζόντουσαν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.042
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού