Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297414
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια και είμαι πια μόνιμα Αθήνα είπα κάποια στιγμή να κατέβω (από βόρεια) στο λόφο, με σκοπό να γνωρίσω τη Zizel. Χτυπάω το κουδούνι και μ ανοίγει ένας συμπαθητικός κυριούλης και μου ανακοινώνει τη Zizel και τα προγράμματα. Δεν είχε κόσμο και βγήκε για σαλονάρισμα. Όμορφη παρουσία και ψηλή, χωρίς λιπάκια και κυτταρίτιδες με καλοφτιαγμένο στήθος.
Για πρώτη φορά παίρνω το βασικό πρόγραμμα. Κατεβαίνω στο κάτω δωμάτιο (όχι το μεγάλο) κάνω ένα φρεσκάρισμα (αν και δεν είχε πολύ ζεστό νερό) και με πιάνει στο σκούπισμα.
Χαιρετηθήκαμε και άρχισε αμέσως τα φιλιά και τις αγκαλιές, σαν να με ήξερε χρόνια. Περάσαμε στο κρεβάτι και ξεκίνησε το στοματικό. Χωρίς χέρια και πραγματικά εξαιρετικά βαθύ!!!! Απ τα καλύτερα στοματικά ever!!!!! Τη σταμάτησα γιατί θα είχαμε απρόοπτα….. Στο κυρίως πιάτο αλλάξαμε 3 στάσεις (δεν μπόρεσα να κρατηθώ) είχε σχεδόν αληθοφανή συμμετοχή και πολλά θετικά σχόλια για μένα (και για όλους τους πελάτες φαντάζομαι)
Τελειώνοντας, σημειώνω πως δεν το κλαις το 50αρι και πως είμαι σίγουρος πως θα αξίζει και σε μεγαλύτερο πρόγραμμα, κάτι που θα δοκιμάσω την επόμενη φορά.





Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, spipis71, topscorer και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού