Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163401
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινώντας να πω πως είμαι φαν του μοντελέ σώματος οπότε για σήμερα ήταν από τις φορές που δεν είχα επιλογή να μην την δοκιμάσω, μιας και την Μιρέλα την έχω πλέον χορτάσει.

Μπαινω στο σαλόνι και βγάινει το μωρό με ένα στραπλες φορεματάκι το οποίο με καύλωσε αρκετά και τελικά έδωσα το απλό παράβολο των 30 και πέρασα. Κόσμο δεν είχε οπότε ήρθε στο δωμάτιο σχετικά γρήγορα.

Μπαίνει και αρχίσαμε συστάσεις στο όρθιο, όπου και όταν πλησίασε κοντά μου παίχτηκε ένα ψηλορομαντικό παιχνιδι και πέσαν μερικά πεταχτα φιλάκια. Η συνέχεια μας βρήκε εμενα ορθιο και αυτή στο κρεβάτι να καραμελώνει τα αρχίδια και να περνάει μαεστρικά την καπότα με το στόμα. Πίπα καλή, προσπάθησε και μια φορα για deepthroat αλλα δεν τα κατάφερε.
Ετσι οπως ημουν ορθιος μου στήθηκε στα 4 μπροστα στον καθρεφτη οποτε δεν ειχα και πολλες επιλογές... η θέα ηταν απιστευτη, για τα γουστα μυ η γκομενα εχει σωματαρα. Συνεχεια παλι στα 4 αλλα πλεον και αυτη ορθια και μετα ιεραποστολικο. Εκει με εσφιγγε αλλα οχι για να μην μπω ολος μεσα της αλλα για να κανω πιο γρηγορα και πιο εντονα ενω ταυτοχρονα ετριβε το μουνακι της.....

Τοτε της ζητησα να ανεβει απο πανω και εκει τα ειδα ολα. Βασικα εκει με πηδηξε (μεταφορικα)... Για αρχη ηταν γυρισμενη πλατη και εβλεπα την κωλαρα της και στη συνεχεια γυρισε κανονικα και ξεκινησε να με καβαλαει μεχρι που παρεδωσα σπερμα Κουλ

Λιγες κουβεντες στο τελος απο που εισαι κλπ και τελος.

Γενικα απεφευγα να παω τοσο καιρο γιατι δεν μου αρεσαν τα αμφιλεγομενα σχολια αλλα σημερα ενιωσα οτι και δεν ειχα αλλες καλες επιλογες αλλα και με καυλωσε (ηταν και πολυ ορεξατη στο σαλονι). Παιζει να βαρουσε μυγες λογω της μερας ή απλα παιζει να είχαμε και καλη χημεια. Εγω παντως περασα πολυ καλα, πολυ δυνατα και εντονα.

Υ.Γ. Στη Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας και στη Σχέση απόδοσης/τιμής θα έβαζα 9 αν με αφηνε το σύστημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
105
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panorama2007, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού