Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488394
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ελληνιδα μου ειπε, σχετικα καλη φατσα, βυζια σιλικονατα (απο κατω φαινονται οι ουλες), ωραιο δερματακι, ξανθια φυσικη πρεπει να ειναι, μουνι και κωλοτρυπιδι γυαλι για πολυ γλυψιμο (μου ειπε οτι εχει κανει λεϊζερ), κωλαρακι τροφαντο και ωραιο. Γενικα μια ωραια παρουσια που θες να πυρφορησεις μαζι της.
ΑΛΛΑ ....... ανθρακες ο θησαυρος.
Η κοπελα στα βυζια της δεν ηθελε να της τα γλυφουν. Εγλυφα και ρουφουσα τις ρωγες της και συνεχεια μου τα επαιρνε. Γλωσσιδια δεν τα συζηταμε. Γενικα μια συμπεριφορα εντελως το αντιθετο απο GFE και οπως ηταν φυσικο δεν μου ειχε σηκωθει. Μου εβαλε την καποτα οπως να ναι σε μια πουτσα μισοσηκωμενη αλλα που να μπει καμαρι μου. Η γυναικα πρεπει να τον καυλωσει τον αντρα και μερικοι δεν ειμαστε πιτσιρικαδες, εχουμε γραψει μιλια (οχι χιλιομετρα) στις πουτανες και δεν μας αρκει μια ωραια παρουσια. Η πουτανα πρεπει να πυρφορησει μαζι μου και εχω πυροφορησει με πολλες πουτανες (εστω και χωρις γλωσσιδια) και τις εχω καταγαμησει.

Το κομοδινο τη Σιντυ που να την γαμησεις ωρε. Να πατησω το κουμπι και να μου σηκωθει. Και προτου συμπληρωθει η ωρα μας σηκωθηκε και εφυγε εκνευρισμενη. Αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει και δεν ειμαι κανενας μαλακας ή βρωμιλος να φερνω τις πουτανες σε δυσκολη θεση. Μαυρο λοιπον στη Σιντυ απο μενα.

Και ολα αυτα ξερετε με ποιο προγραμμα. €150 και καλα μια ωρα. Φανταζομαι στο απλο με €50 τι θα κανει. Θα μπαινει μεσα στο δωματιο,θα λεει ενα γεια και θα φευγει. Απο τις πιο ασχημες εμπειριες μου ever.

Υ.Γ. 1.ξεχασα να πω οτι δεν θελουν να τις ακουμπανε τα μαλλια. Ευτυχως που με αφησε να την γλυψω.
2.να πω οτι κανει πολυ καλη πιπα. Εκει της βαζω καλο βαθμο αλλα σε ολα τα υπολοιπα ΜΗΔΕΝ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Φίλιππος Λιάνας, Manager69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2016
τελικά ισχύει αυτό που λένε πολλοί ότι τα κορίτσια από την γερμανοαλυσίδα δεν είναι για πολλά πολλά..
και δυστυχώς ούτε για τα βασικά ακόμα και με 100+ ευρώ Κεφάλι σε τοίχο!
28 Νοεμβρίου, 2016
Φίλε είσαι και παλιός στο κουρμπέτι και έδωσες σε πρωτοεμφανιζόμενη και χωρίς κριτικές 150 εβραίους;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τι να πει κανείς...
Κατά τ' άλλα καλά που μας ενημέρωσες και έσωσες κοσμάκι...
29 Νοεμβρίου, 2016
δεν ζητησες τα λεφτα σου πισω; εδω μιλαμε για 150 ευροπουλα κ η κοπελα οπως τα λες δεν τα σεβαστικε καθολου..
29 Νοεμβρίου, 2016
τι κριμα τα 150!
29 Νοεμβρίου, 2016
Με καυλωσε και τα εδωσα τα 150 τι να κανω. Ολοι μας την εχουμε πατησει καποια στιγμη. Σε στουντιο να κανω φασαρια να μου δωσουν λεφτα πισω δεν εκανα και ουτε προκειται να κανω ποτε. Και να μην ηταν εκει η τριφυλλη ντουλαπα θα ερχονταν σε λιγακι. Απλα τα στουντιο με τα λεφτα που χρεωνουν προσφερουν μια μαλακια και μιση. Για αυτο και τα κοβω με το μαχαιρι πλεον. Φυλης, κανενα στριπ και τα πολλα λεφτα στο εξωτερικο,FKK κτλ.
30 Νοεμβρίου, 2016
καλα ιπαρχουν αντροποι που γαμαν με 150 για το τιποτε χαχα καλα σας καμουν χαχαχα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6