Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 123034
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
καλησπερα συντροφοι...θα γραψω και γω καποια λογια για την εν λογω κυρια.

την συναντησα πριν λιγες μερες σε ξενοδοχειο στο μεταξι.ευκολη επικοινωνια και ακριβης στο ραντεβου μας.ανοιγοντας την πορτα συναντησα αυτο ακριβως που εχουν περιγραψει και αλλοι συναγωνιστες.δηλ. μια ωριμη γυναικα προκλητικα ντυμενη με το στηθος να ασφυκτια στο φορεμα και να κανει επιθεση με γλωσσοφιλα και χουφτωματα...δεν με χαλασε αλλα ηταν πολυ τυποποιημενο...

στα καθεκαστα πιπα καλη ,καραμελωμα καλο,σεξ με αυτη απο πανω με καργα γλωσσοφιλα και τελος πρωτου γυρου...στην συνεχεια αφου εκανε μπανιο με την ιδια επιθετηκοτητα ξεκινησε πιπα κλ,.κλπ...φαση καρμπον δηλαδη με τον πρωτο γυρο και με τις περισσοτερες κριτικες που εχω διαβασει...καπου ψικοχαλαστηκα εεχοντας εμπειρια με αλλα πιο οικονομικα κοριτσια...

αυτο που θελω να πω ειναι οτι αξιζει να την δοκιμασεις εστω μια φορα για το φιλοτιμο που εχει στον αγωνα...ομως εγω δεν θα την παρω παλι διοτι τα 80 ειναι πολλα για την σσυγκεκριμενη...με λιγοτερα εχω περασει καλυτερα.

υγ...για να εξηγησω τον τιτλο που εβαλα η κυρια καθε τρεις και λιγο μου εφερνε τα μασταρια της στη μουρη για να τα γλυψω κρατωντας τα...αν και ειμαι βυζολαγνος καποια στιγμη τα βαρεθηκα ρε παιδι μου...

καλους και τιμιους αγωνες!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, lidonik, chris1955 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού