Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η κριτικη γραφεται για το επανω σπιτι ειδα στην πρωινη βαρδια την βανεσα και την νταρια ξανθια κοπελα διαλεξα την νταρια πληρωσα την υπηρεσια και με εβαλε στο δωματιο κοντα στο σαλονι μετα απο 10 λεπτα ηρθε η νταρια ξανθια κοπελα μου ειπε οτι ειναι απο την ρωσσια και μιλησαμε στα αγγλικα μου ειπε οτι 23 χρονων με ρωτησε το ονομα μου και συζητησαμε για λιγο μετα εβγαλε τα πρασινα εσωρουχα της και πριν μου ξεκινησει το τζιμπουκι μου εγλειψε την ρωγα μου μου εδωσε φιλια μετα απο λιγο ξεκινησε τσιμπουκι χωρις καποτα οταν τελειωσε το τσιμπουκι με ρωτησε πως θα την γαμησω και ανεβηκε πανω μου την γαμησα για καποια λεπτα και για το τελος την γαμησα πισωκολητα οταν τελειωσα η κοπελα δεν εφυγε αμεσως μου εδωσε φιλακι και την βοηθυσα με τα εσωρουχα της να τα βαλει το μονο θεμα που υπηρξε ηταν λιγο με επιφονηματα που εβγαζε αλλα πηγαν καλα ολα εκατσα δωματιο 15 λεπτα η κοπελα οταν εφυγα ηρθε και με χαιρετησε μετα απο 40 λεπτα ξαναγυρισα πισω και καναμε και δευτερο γυρο η κοπελα ηταν τοσο απευθερωμενη που το γλεντησαμε δεν ηθελε καθολου να τελειωσει η φαση ηθελε κι αλλο και εκατσα πανω απο 15 λεπτα οταν βγηκα εξω ξανα ηρθε παλι η κοπελα να με χαιρετησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάρια
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, TOMMY DEVITO και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2016
ομορφη κοπελα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1