Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετω την παρεα του μπου..Τριτη γυρο στις 11 κ κατι ψηλα ανηφορησα προς Λυκοβρυση, με σκοπο να γνωρισω την Ευα..Το κακο ηταν οτι ημουν αρκετα κουρασμενος κατι που ευτυχως δεν επιρρεασε ιδιαιτερα την συνεδριαση..Παρκαρω στο ανετο κ διακριτικο παρκινγκ που διαθετει το μαγαζι..Χτυπω το κουδουνι κ μου ανοιγει η ευγενικη κυρια επι της υποδοχης, με ρωτησε αν θελω κατι να πιω..Τα κοριτσια ηταν η Ευα κ η Ελλις..Ωραια γκομενα η Ελλις αλλα την θεωρω οτι κανει για βιτρινα(δεν την εχω παρει αλλα αυτο μου βγαζει), στην συνεχεια βγαινει κ η Ευα την οποια επελεξα γιατι μ αρεσε ο τροπος που με κοιταξε κ το υποσχομενο χαμογελακι της..Μπαινω στο δωματιο δεξια οπως καθομουν στο σαλονι, μεγαλο, καθαρο κ ωραιο δωματιο, γενικα το καταστημα ειναι παλατι..Κανω ενα γρηγορο ντουζακι κ με το που τελειωνω μπαινει το μωρο, την ωρα που σκουπιζομουν..Ερχεται κ με πλησιαζει σιγα σιγα κ με πονηρο υφος, μου σκαει πεταχτο φιλακι στο στομα κ ξεκινα το μπαλαμουτι, με πηγε κοντα στον καθρευτη, της εβγαλα τον στηθοδεσμο κ επεσα με τα μουτρα στις βυζαρες ενω με τα χερια μου ζουλαγα τα κωλομαγουλα της..Στην συνεχεια το μπαλαμουτι μεταφερθηκε στο κρεβατι, μου στηθηκε στα 4 κ με το στομα μου της εβγαλα τον μαυρο στριγκο κ την γλυφομουνιασα με πολυ παθος, ενω με τα χερια μου πασπατευα ολοκληρο το κορμι της..Γυρνα κ με καυλιαρικο τροπο μου λεει ξαπλωσε, με φιλαει αρχικα στο στομα αλλα πεταχτα φιλια πηγα να βαλω γλωσσα κ με ωραιο τροπο κατευθυνθηκε στο λαιμο μου κ μετα ολο κ πιο κατω, αργα κ απαλα, γενικα την δουλευει καλα την γλωσσα..Με της βυζαρες της μου προσφερει ενα ωραιο ισπανικο αλλα συντομο, μου περναει κρανος κ ξεκινα ενα καλο κ βαθυ κλαρινο, φυσικα δεν αφησε παραπονεμενες τις μπαλες μου..Πρωτη σταση ιεραποστολικο, αρχικα σε χαλαρο ρυθμο που αυξηθηκε στην συνεχεια, της εγλυφα τον λαιμο ενω μετα χερια μου της ειχα γραπωσει την κωλαρα κ παραλληλα αυτη μου εριχνε κωλοσκαμπιλα κ κλασσικα τα βρομολογα πηγαιναν συννεφο..Μετα στηθηκε στα 4 οπου ξεκινησε ενα δυνατο σφυροκοπημα, αλληλοβριζομασταν ενω καποια μπατσακια τα εφαγε στην κωλαρα της, δυστηχως ομως ειχα κουραστει κ επεσα, της ζητησα να μου παρει πιπα κ να μου βαλει δαχτυλο..Με πιπωνε κ με δαχτυλιαζε ενω εγω της εβαζα δαχτυλο στην μουναρα της μιας κ ειχα ανετη προσβαση,κ με το αλλο μου χερι χουφτωνα τις βυζαρες της, εβλεπα την φαση στον καθρευτη κ ειχα καρακαυλωσει, εχυσα μεσα σε κραυγες ενω εκεινη μου φωναζε ετσι καργιολη γουσταρω να σε ακουω να φωναζεις κ γω φωναζα παρτα στο στομα σου μωρη πουτανα..Εφυγα ικανοποιημενος, η Ευα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση κ κριμα που τοσο καιρο δεν την ειχα παρει..Εστριψα το τσιγαρο μου, μπηκα στο αμαξι, το αναψα κ εφυγα για σπιτι..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, rozkrotalias, mauros gatos(1)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού