Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί 10 η ώρα και η Λουίζα έχει πελάτη μέσα. Περιμένω λοιπόν να φύγει για να εισέλθω στο ίδρυμα. Πολύ θετικό η έλλειψη τσατσάς που σου σπάει τα νεύρα με τις μαλακίες της. Ανοίγει λοιπόν το μωρό και έχοντας διαβάσει από πριν τα σχόλια των συναγωνιστών οπότε ήξερα τι θα συναντήσω πάνω κάτω, με εντυπωσιάζει η παρουσία της μικρής. Busty θα την λέγαμε αλλά μικρή ηλικιακά. Προσωπικά εμένα μου αρέσουν αυτά τα κομμάτια. Περνάω λοιπόν με το 40 ΕΥΡΩ γυμνό. Μετά 5 λεπτά έρχεται η μικρά όπου είχαμε ελάφρύ πουτσοτρίψιμο στην κωλάρα της στα όρθια για 2-3 λεπτά. Το κορίτσι δεν βιάζεται καθόλου παρότι μόνη στο μαγαζί. Μετά ξαπλώνουμε και δέχομαι ένα βυζοτρίψιμο για 2-3 ακόμη λεπτά και είμαι έτοιμος για πίπα. Εκεί νομίζω είναι το δυνατό της σημείο. Βαθειά, υγρή με καλό ρυθμό, χωρίς να βιάζεται, χωρίς πολλά χέρια, την σταματώ για μην γίνει έκρηξη. Με καβαλάει και κουνιέται πολύ ωραία και επαγγελματικά πάνω μου για ώρα ενώ παράλληλα φιλούσε και ψιλοδάγκωνε όλο το σώμα μου. Δεν άργησε να έρθει το τέλος καθότι και πολύ καυλωμένος και ενθουσιασμένος από την όλη παρουσία της. Πολύ ευγενική, πρόσχαρη, με το χαλόγελο στα χείλη, άκρα καυλωτική και γλυκιά συνάμα. Μόνο αρνητικό δεν δίνει γλωσσόφιλα παρότι προσπάθησα αλλά με απέτρεψε ευγενικά. Το κορίτσι της διπλανής πόρτας με καταπληκτικό πρόσωπο και μοναδικά μάτια. Άκρως ερωτεύσιμηΈρωτας και σίγουρα θα ξαναπάω.
Πολύ παλιός στο επάγγελμα αλλά πρώτη μου κριτική στην ιστιοσελίδα.
Αυτά και συνεχίζουμε την σκληρή δουλειά...Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού