Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σημερινη επισκεψη στο τσαρδι για τη λεσια.στο σαλονι ηταν 4 συναγωνιστες μπαρμπαδες και για να γλυτωσω τον ανταγωνισμο εδωσα το αντιτιμο χωρις να δω τη κοπελα εμπιστευομενος τα καλα σχολια.μετριας ομορφιας το μιλφ αλλα οχι κακη.μπηκε στο δωματιο και μου εκανε κοπλιμεντο για το πακο ραμπαν αρωμα μου στα ελληνοαγγλογαλλικα.εγω ξαπλωμενος και παει κατευθειαν στο πουτσο μου και ρωταει για καποτα χωρις ιχνος προκαταρκτικων..βαζει καποτα και αρχιζει μια πολυ μετρια πιπα με αναστεναγμους δικους της λες και εχυνεΜαλακίαμετα απο 30δευτερα πιπας μου αρχιζει μια μαλακια απιστευτη,δεν εχω ξαναζησει τετοιο πραμα να θελει να σε κανει η αλλη να χυσεις σε 1 λεπτο...της βγαζω το χερι και προσπαθω να την κανω να τον παρει πιο βαθια χωρις αποτελεσμα.μονο το πουτσοκεφαλο πιπωσε.την βαζω ιεραποστολικο γιατι μου την εδωσαν οι μαλακιες της και τσαντιστηκα στα αληθεια.ανοιχτου τυπου πηγαδομουνα και χωρις κρεμα.συνεχισε τις μαλακιες πιανοντας το κορμο του πουστου μου και με τα δυο χερια για να με τελειωσει νωριτερα.υποδειγματικαβτξς τα αφαιρεσα και ανεβασα στροφες στο γαμησι με εκεινη να με σπρωχνει με τα ποδια και να λεει συνεχεια big big λες και εχω ελεφαντιωση.την εστησα με δυναμηοπως ηθελα και καταφερα και εχυσα αλλα τραβηχτηκε πριν τα αδειασω ολα και συνεχιζε να λεει big big.μιλαμε για μεγαλη ξενερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Λέσια
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μακελάρης, Leon33, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2016
όντος ρε φίλε απορώ πως εχει τέτοιες κρητικές???Χμμμ;
14 Νοεμβρίου, 2016
Δεν ειναι και πρωτη φορα που παιζει κατι τετοιο.απο μιλφ παντως δεν εχω ξαναδει να σπρωχνει με τα ποδια και να μην αφηνει να γαμησω κανονικα...
14 Νοεμβρίου, 2016
Και κατι αλλο που ξεχασα να πω ειναι οτι ουτε αυτο το περιεργο κομπινεζον εβγαλε απλα αποκαλυψε τα στη7η της και ουτε το στρινγκ εβγαλε...οποτε καταλαβαινεται...και το πιο σημαντικο π ξεχασα να γραψω ειναι οτι οταν εγλυψε τα αρχιδια αρχισαν να καινε...
15 Νοεμβρίου, 2016
πες τα ρε φίλε ....και σε εμένα ήταν εντελώς άνευρη σαν να έκανε αγγαρεία και ήθελε να τελειώνει πολύ γρήγορα,
ΑΠΟΡΩ και εγώ με τις καλές κριτικές, δεν θέλω να πω κάτι άλλα σίγουρα ....κάτι παίζει περίεργο παίζει εδω
δεν έχει ξανατύχει τόσο μεγάλο χάσμα μεταξύ κριτικών και αυτά που είδα εγω
15 Νοεμβρίου, 2016
Απλούστατα, τις πρώτες μέρες που ήταν φρέσκια απέδιδε μια χαρά. Όταν άρχισε να τρώει τα χύσια της μισής Αθήνας στο στόμα με ό,τι αυτό συμεπάγεται, άλλαξε και η συμπεριφορά της. Το ίδιο έγινε και με την καινούργια στο Πιπίνου 118. Την πρώτη μέρα gfe και γλωσσόφιλα, τη δεύτερη μα και μου.
16 Νοεμβρίου, 2016
"στο σαλονι ηταν 4 συναγωνιστες μπαρμπαδες και για να γλυτωσω τον ανταγωνισμο εδωσα το αντιτιμο χωρις να δω τη κοπελα εμπιστευομενος τα καλα σχολια."
--------------------

Τα ήθελε ο κώλος σου. Λες και θα περνούσαν όλοι...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6