Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημουν αναμεσα σε Megan και Maya. Αλλα ειχε καλη κριτικη η Maya εβλεπα και την Megan 20αρα λεω κατσε μην φαμε καμια νιλα
γιατι ηθελα να περασω καλα και πηγα για το σιγουρακι.

Και την πατησα σαν πρωταρης. Για δυο λογους πιστευω.
Επειδη δεν υπαρχει σιγουρο σ αυτες τις συναντησεις.
Κι επειδη με δεδομενο οτι υπαρχει σιγουρο εναποθεσα τις ελπιδες μου εκει και δεν ειδα το προφανες.

Για να μην μακρηγορω ανοιγει η πορτα και βλεπω την Maya σιγουρα η κοπελα των φωτογραφιων αλλα καμια σχεση
με την λαμψη των φωτογραφιων. Η ηλικια της εμενα μου φαινεται οτι μπορει και να πλησιαζε και τα 30.

Βγαζει το φορεμα ερχεται στο κρεβατι χαδια και τα λοιπα φαινοταν κουρασμενη πιπα βαθια απαλη κι ωραια οπως αναφερει κι ο μπιλ
ιεραποστολικο και τελειωμα στο στομα οπου δεν καταλαβα αν τα καταπιε ή τα φτυσε. Στην διαρκεια του σεξ η κατασταση της ηταν λιγο κομοδινο.
Ενω ειχε διαθεση δεν εκανε κατι ιδιαιτερο απλως ηταν εκει ανασκελα. Λιγο ψιλοκουβεντα γιατι βαριομουν λιγο.
Δευτερος γυρος στα τεσσερα δεν καταφερα να τελειωσω....

Ενα απ τα πραγματα που με χαλασε ηταν το σωμα που ηταν λιγο επιπεδο για τα γουστα μου το προτιμω με καμπυλες. Το προσωπο ειναι ομορφο και εχει και φακιδες στην μυτη πραγμα που την κανει ακομα πιο χαριτωμενη αλλα εγω 25 δεν την κανω με τιποτα.

Η κοπελα ηταν εμπειρη (μπορουσα να καταλαβω απ την γενικη συμπεριφορα της οτι το χε κανει αυτο πολλες φορες) επαγγελματιας, συνεργασιμη αλλα ηταν κουρασμενη και δεν αναλαμβανε πρωτοβουλιες πραγμα που μ εκανε να βαρεθω.

Επισης εβηξε (ξεροβηχας) και καποιες λιγες φορες κατα την διαρκεια της συναντησης και φοβαμαι την πιθανοτητα να με κολλησε γιατι κρυωσα πραγμα ομως που δεν μπορω να επαληθευσω μια που ειχα ηδη σχεδον κρυωσει....

Ειδα και την κριτικη του μπιλ και ξενερωσα που δεν ακολουθησα το ενστικτο να παρω την Megan με αυτο τον φοβερο και στρογγυλο κωλο που φαινεται να χει στις φωτο...

Οποτε το διδαγμα της συναντησης για μενα ηταν οτι ποτε δεν υπαρχει σιγουρο σ αυτες τις καταστασεις οποτε καλυτερα ειναι καποιος να παιρνει μια κοπελα αν του αρεσει κι οχι αν θεωρειται σιγουρη και να ελπιζει για το καλυτερο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
159
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, todoris1979, Nick1000

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού