Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμένο Σάββατο κ με βρίσκει κάτω στην Αθήνα.

Το προηγούμενο βράδυ είχαμε βολτάρει Μεταξουργείο όπου πήγα με τον αδερφό μου και ένα κοινό μας φίλο για να τους πείσω(οποιονδήποτε) να περάσουνε με Αλεξία στο Κολωνού 11Α(αν κ φόλα) όπου είχα γράψει και κριτική.

Στο σαλονάρισμα εγώ κοιτούσα χαμηλά στο πάτωμα μην με αναγνωρίσει και αρχίσει τα καντήλια πάλι Εμμμμ
Τελικά φύγαμε κ ξαναγυρίσαμε,πέρασε μέσα ο κοινός μας φίλος κ ενώ κοιτούσα πάλι χαμηλά στο πάτωμα,αυτή καθώς περνούσε το διάδρομο κ πήγε να μπεί στο κουζινάκι,κοκκαλώνει κ καρφώνεται πάνω μου Money Mouth

Μπαίνει στο κουζινάκι κ ακούγεται να συζητά κάτι με την τσατσά..
Ο αδερφός μου μου λέει "..σε κατάλαβε" γαμώτημου Κεφάλι σε τοίχο! κι ας είχε περάσει κοντά ένας μήνας.. με θυμόταν η ρουφιάνα.
Βγήκα έξω κ έκοβα βόλτες μόνος στις 3 το πρωί στο Μεταξουργείο/Ισλαμαμπάντ Εμμμμ μέχρι να τελειώσει ο φίλος.

Επειδή δεν κατέθεσα κάπου,είχα ανάγκη την επομένη να ρίξω έναν,λέω ας πάω Φυλής σήμερα.
Περνάω να δώ Άννα-Ιλόνα στο Φυλής,μουνάρα,αλλά δεν άκουσα να ανακοινώνει η τσατσά ελεύθερο στοματικό.

Πάω από Διδύμου στην Έμιλυ όπου μου είχε κάνει εντύπωση το πολύ νεαρό της ηλικίας της.
20 ευρώ,ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα.
ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΑΡΙΣΜΑ Θυμός αλλά δεν μασάμε,έπιασε κ έναν άλλονα που μόλις μπήκε και την γλύτωσα.


Φεύγω κ ξαναμπαίνω στο Φυλής(54Β ? ) να ρωτήσω συγκεκριμένα την τσατσά για τις υπηρεσίες της Άννας-Ιλόνας μιας κ γούσταρα εμφάνιση ρωσικού ξανθού αλόγου Ματάκι
Ελεύθερο στοματικό... ΔΕΝ
Ρωτάω έστω για τελειωτικό στο σώμα(πολύ ευγενικά πάντοτε) και η τσατσά να αρχίζει να φωνάζει και να λέει "Α πα παα,αν θέλετε να κάνετε τέτοια πράγματα να πάτε στο Μεταξουργείο στο 10άρικο όπου είναι χυμαδιό.." Χμμμ;
Μάλιστα..αφού με πρόγκηξε έτσι η τσατσά,ζήτησα συγγνώμη λες κ έκανα κάτι κακό Μαλακία κ πήρα τον δρόμο για Διδύμου πάλι.

Έμιλυ:μικροκαμωμένη ρωσσόφωνη,ΟΚ προσωπάκι,βυζί νερουλό,δεν ξέρω αν αυτό ίσως σημαίνει ότι θα είχε προηγηθεί καμιά γέννα μιας κ σαν να είδα κ κάποιες ραγάδες αυτού του είδους.
Δύσκολο βέβαια,αλλά ποτέ δεν ξέρεις με αυτές τί μπορεί να παίζει..

Αυτή την φορά όταν μπήκα την διέκοψα από το φαγητό της(σνάκ είπε αυτή ότι έπαιρνε) και έτσι της πρότεινα να ξαναπεράσω.
Όχι όχι,μου λέει.Πέρνα-πέρνα.

ΟΚ λοιπόν,καταθέτω το μπλέ εισιτήριο και περνάω δωμάτιο.
Χώρος μέτριος,μην περιμένετε και πολλά.
Μετά από λίγη ώρα σκάει στο δωμάτιο.
Το μαλλί πρόχειρα πιασμένο κοτσίδα,λες κ θα έκανε δουλειές του σπιτιού..

Γδύσιμο και ξάπλωμα στο κρεβάτι.
Φιλάκια δεν με άφηνε,ίσα μερικά πεταχτά στα χείλη.

Πίπα μέτρια,θα μπορούσε να γλείψει κ αρχίδια.
Όσο με πίπωνε μου τόνισε να μην χύσω στο στόμα της.

Ξεκίνημα εγώ από πάνω και σπρώξιμο.
Είναι όντως κάπως σφιχτή.
Δεν μπορώ να πώ ότι ήταν κ ιδιαίτερα συμμετοχική Εμμμμ
Πιό πολύ βαριόταν,σαν να ήθελε να επιστρέψει στο γεύμα της.

Τελείωμα πάνω στο σώμα της και αντίο.

Συμπέρασμα: Σπάει μπάλες στο σαλόνι για να περάσεις και μέσα ψιλο-βαριέται.
Ωραίο μικρό κορμάκι,συμπαθητική φατσούλα.
Για το 20άρικο εντάξει.
Ώς εκεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, John.Greek, Flaros και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού