Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Πένυ την είχα δει για πρώτη φορα πριν πολύ καιρό σε ένα σαλοναρισμα που έκανε ενω ήμασταν μια παρέα από 4 με 5 άτομα. Τότε έπαιζε με τον στύλο του δωματίου αναμονής ενώ άρχιζε να τα πετάει σιγά-σιγά όλα μένοντας μόνο με τα πορνό-τακούνια της και άρχιζε να τρίβεται και να χαϊδεύει τον καθένα μας. Δυστυχώς τοτε δεν μπόρεσα να την δω λόγο διαφόρων παραγόντων, και μου έμεινε άχτι από τότε.
Έχοντας λοιπόν αυτά στο νου μου από τότε, αποφάσισα να την δω. Το πρώτο πράγμα που πρόσεξα πάνω της μόλις την είδα ήτανε αυτή η εκφυλη και πορνό- διατροφική έκφραση που έχει στο πρόσωπο της, σαν να λέει πηδηξτε με. Δεν χρειάστηκε και πολύ σκέψη. Ήρθε στο δωμάτιο καυλωμενη και άρχιζε να με φιλάει πρόστυχα και με πάθος, σαν να είχε καιρό να πηδηχτη . Την εγδυσα και πετάχτηκαν δύο 3άρια καλοφτιαγμένα βυζια που έχουν καλή αίσθηση και γεύση στο γλύψιμο, χάθηκα ανάμεσα τους. Εδώ να πω για το σώμα της ότι αν ήταν λίγο πιο ψηλή γύρω στο 1.70 θα ήταν ΤΟ μοντέλο, παρόλα αυτά αν και γύρω στο 1.65 έχει απίστευτο σώμα. Αυτή στην συνέχεια έκατσε στο κρεβάτι και με φτυσιματα και γλειψιματα μου πήρε μια απίστευτη πίπα εξαφανίζοντας την βαθειά στο λαρύγγι. Η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο, πάνω, κάτω και πλαγιος, PSE και μόνο PSE, και να φωνάζει και πιο δυνατά και πιο δυνατά.
Υ.Γ. ευχαριστώ τον φίλο NIKOS1986 για τις πληροφορίες που μου παρείχε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maniouel, LanciaRallye037, mad_max και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2016
Καλημερα φιλος....
η οσκαρικη πιπα της ηταν χωρισ καποτα?
09 Νοεμβρίου, 2016
Παρατηρω οτι οσο περναει ο καιρος τοσο πιο πολυ χωνεσαι στο βουρκο αδελφε thodiablo...ειμαι δυστυχως ετοιμος να σε εγκαταλειψω αμαρτωλε αδελφε! Δεν θα ειμαι πια ο προστατης της αθλιας ψυχης σου και της ταλαιπωρης ζωης σου...Επετρεψες στον πονηρο δαιμονα να κυριαρχισει επανω σου κατατυρανωντας το θνητο σου σωμα...
09 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, χωρίς λάστιχο
09 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ, είναι γνωστό ότι είσαι φάρος της γνώσης, αλλά και φωτεινό παράδειγμα σε ένα ομιχλώδες περιβάλλον. Όπως σου έχω πει και παλαιότερα που είχαμε συναντηθεί σε ένα μοναστήρι στην Σαρδηνία αν θυμάσαι καλά, με είχες παροτρύνει, με παραβολές και παραδείγματα της ασκητική ζωή σου Ότι ο μόνος τρόπος για να μετανοήσει μια αμαρτωλή ψυχή είναι να έρθεις σε συνουσία με την σάρκα, και να δείξεις με αυτόν τον τρόπο την απελευθέρωση του πνεύματος. Γέροντα τα κάνω όλα αυτά για το κοινό συμφέρον όπως σου έχω εξομολογηθεί παλαιότερα και τίποτα άλλο πραγματικά.

Σε ευχαριστώ Δάσκαλε για τις παροτρύνσεις σου αλλά και τις φοβίες σου για το πονηρό.
09 Νοεμβρίου, 2016
Γύρισε; Νόμιζα πως δε θα την ξαναβλέπαμε
10 Νοεμβρίου, 2016
την ευχη μου tho.....η πενυ ειναι θεα απλα
10 Φεβρουαρίου, 2017
εκπληκτικο oral!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7