Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.50 , αρχική βόλτα στα κεντρικά σπιτάκια της Φυλής καθώς και στην Φωκαίας . Μπήκα στον οίκο και η υπηρεσία μου είπε να κάτσω γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο , είπε ότι δουλεύει η Χριστίνα και αν την ξέρω , συνέχισε λέγοντας ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικού και ότι με τις χειλάρες που έχει κάνει Σμυρνεϊκα τσιμπούκια.....Την ρώτησα αν η κοπέλα είναι από Τουρκία και μου απάντησε καταφατικά...

Μετά απο μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι μια κοπέλα ξανθοκάστανη κοντή με ασπρα εσώρουχα και γυαλάκια , σώμα με λίγα πιασιματάκια και 2άρι βυζί , τα χείλη της όντως μπορείς να τα χαρακτηρίσεις τσιμπουκόχειλα μιας και είναι σαρκώδη , την έχω πετύχει να δουλεύει στο Φωκαίας 27β όροφο στην τρίτη βάρδια. Κατευθείαν πέσιμο η κοπέλα , ήρθε κάθισε στο δεξί μου πόδι και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό να μου κάνει κομπλιμέντο για το άρωμα μου και να μου τρίβει τον πούτσο μου....Πέρασε μωρό μου θα περάσεις καλά , δεν θες να δεις τον πούτσο σου να τον γλύφουν τέτοια χείλη είπε η ίδια , το σκέφτηκα λίγο και αποφάσισα να την δοκιμάσω

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μιλήσαμε λίγο όσο έβγαζε τα εσώρουχα της , είπε ότι είναι από την Τουρκία 24 ετών. Την πλησίασα και χούφτωσα τα κωλομέρια της , φίλησα τα βυζάκια της και αρχίσαμε να ανταλλάσσουμε γλωσσόφιλα , μου είπε να ξαπλώσω , έπιασε τον πούτσο μου και τον έπαιζε και το μόνο προκαταρκτικό που έκανε ήταν να γλύψει για δέκα δευτερόλεπτα την δεξιά μου ρόγα....

Ερώτηση για προφυλακτικό στην πίπα , καθάρισμα με μωρομάντιλο και κατευθείαν πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της....Το διαφημιζόμενο σούπερ Σμυρνέικο τσιμπούκι από τα τσιμπουκόχειλα της αποδείχτηκε ουτοπία ή κάτι σαν τις προεκλογικές υποσχέσεις του ΣΥΡΙΖΑ... Πίπα πολύ ρηχή και με πάρα πολύ χέρι και δόντι την σταμάτησα γιατί έτσι όπως έκανε την πίπα θα με ξεκαυλωνε αντί να με καυλώσει... Της είπα να ξαπλώσει να της γλύψω το μουνάκι , εκτός του ότι είχε βάλει κρέμα και δεν μου το είπε πριν καλά καλά πλησιάσω την γλώσσα μου στην κλητορίδα της να αρχίσω να την γλύψω άρχισε να βογγητά και τους αναστεναγμούς...φαίνεται η καυτή μου ανάσα την φούντωσε.....

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με εμένα καθιστό στην άκρη του κρεβατιού της είπα να ανέβει από πάνω μου , η αλήθεια είναι ότι αυτή ήταν η πιο καλή στάση που κάναμε στην συνεύρεση μας μιας και είχε καλή συμμετοχή αλλά και συγχρονισμό , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα εδώ άρχισε και το πανηγύρι.... μια τραβιόταν μπροστά μια ανασήκωνε την μέση της αλλά οι αναστεναγμοί αναστεναγμοί ..... Βλέποντας ότι δεν μπορώ να γαμίσω της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω , δεν ήταν αρνητική , την ρώτησα αν μπορώ να την χύσω στα γυαλιά δηλαδή στην μάπα της αλλά δεν δέχτηκε ακόμα και όταν της πρότεινα έξτρα λεφτά... Ξάπλωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό και έχοντας τον πούτσο μου ανάμεσα στα χείλη της χωρίς να τον γλύφει παρα μόνο παίζοντας τον μετά από λίγο έχυσα αδιάφορα.

Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα με χαιρέτησε και βιαστικά βιαστικά έφυγε απο το δωμάτιο μίας και άκουσε το κινητό της να χτυπάει …Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο και γενικά ήταν μάπα το καρπούζι. Μηδενικά προκαταρκτικά χάλια η πολυδιαφημιζόμενη Σμυρνέικη... πίπα ενώ “έκλεβε ” και στα στησίματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.104
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2016
ΜυστηςΝαι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1