Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή απόγευμα στις 19.35 , στην μεσημεριανή μου βόλτα είχα περάσει και από αυτό τον οίκο για να δω την Εύα αλλά πάλι δεν την πέτυχα , η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι θα δουλέψει σήμερα μετά τις 17.00 μέχρι το πρωί , έτσι αφού έκανα επιλεκτική βόλτα ξανά το απόγευμα σε σπιτάκια του Μεταξουργείου , πέριξ της Λιοσίων και της Φυλής κατέληξα εδώ.
Ανέβηκα την σκάλα χτύπησα το κουδούνι και πέρασα στο σαλόνι , η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , μια στο δωμάτιο και μια που μπορώ να δω. Εντύπωση μου έκανε ότι στο δωμάτιο ήταν η Πάολα η πολύ χοντρή ξανθιά , εντύπωση γιατί όποτε έχω έρθει τον τελευταίο καιρό σε αυτό το μαγαζί όλο είναι δωμάτιο , τι να πω ίσως και λόγω του αυταρχικού που κάνει που τα τελευταία χρόνια η πέραση που έχει (όπως οι ίδιες οι εργαζόμενες λένε)έχει οδηγήσει πάρα πολλές που δεν έκαναν να το εντάξουν στις υπηρεσίες που προσφέρουν...
Οκ να δω την Εύα της είπα ,την φώναξε και μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια ξανθιά κοπελίτσα με ωραίο λεπτό κορμί και 2.5-3άρια βυζιά που έκαναν μπαμ ότι είναι σιλικονάτα , είχε και 3 τατού τα δυο μικρά αλλά αυτό στην δεξιά ωμοπλάτη μεγάλο...κάτι το φουλ πρόγραμμα που έκανε αλλά πολύ περισσότερο μου έκανε κλικ το να χύσω στην μάπα της...δικό μου σενάριο μίας και δεν ανακοινώνεται και δεν κάνει ούτε τελειωτικό η κοπέλα , αλλά είχε μια φαταούλα από την μία αθώα αλλά και πονηρή ταυτόχρονα.
Τέλος πάντων πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , έκανα μπανάκι αν και δεν χρειαζόμουν και με πέτυχε την ώρα που σκουπιζόμουν , μπήκε στο δωμάτιο άφησε στο κομοδίνο μωρομάντιλα , τζελ και προφυλακτικό , έβγαλε τα εσώρουχα της και κάθισε στην άκρη του κρεβατιού περιμένοντας εμένα.
Αφού σκουπίστηκα την πλησίασα , την ρώτησα από που είναι , αυθόρμητα μου απάντησε στα γερμανικά...αλλά στην συνέχεια σε σπαστά αγγλικά είπε ότι την λένε Εύα και είναι από Γερμανία , την ρώτησα πόσο χρονών είναι και πάλι απάντησε σε γερμανικά(υποθέτω)αλλά στην συνέχεια στα αγγλικά είπε 24.
Αφού ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της δεν έδωσα περισσότερο βάση σε αυτά μίας και τα σιλικονάτα με χαλάνε πολύ . Μου είπε να ξαπλώσω , κανένα προκαταρκτικό , αμέσως ρώτησε αν θέλω πίπα με προφυλακτικό η όχι , έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της κατευθείαν , δεν χρησιμοποιούσε καθόλου χέρια και η πίπα της ήταν πολύ καλή , όσο με έγλυφε με το χέρι μου έπαιζα το μουνάκι της και επιφανειακά την κωλοτρυπίδα της , στην συνέχεια της είπα ότι θέλω να την γλύψω και εγώ και πιάνοντας από το πόδι της την έφερα σε στάση 69 , το μουνάκι της είναι υπέροχο , χωρίς καθόλου μυρωδιές την έγλυψα για ώρα , η κωλοτρυπίδα της φαινόταν πολύ δουλεμένη κάτι που αποδείχτηκε και στην συνέχεια ενώ και αυτή ήταν μία χαρά τουλάχιστόν από οσμές και την πέρασα ένα γλείψιμο... Όσο την έγλυφα ξεκίνησε να χρησιμοποιεί το χέρι της και να με μαλακίζει αντί να με γλύφει και έτσι μετά από λίγο την σταμάτησα .
Πέρασμα προφυλακτικού και με ρώτησε ποια στάση προτιμώ , της είπα να ανέβει πάνω μου ανάποδα ,το έκανε , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου ενώ εγώ ήμουν χαλαρός και της έβαζα κωλοδάχτυλο , της είπα να γυρίσει προς τα εμένα , το έκανε στρίβοντας τα πόδια της ένα ένα χωρίς να βγάλει τον πούτσο μου μέσα από το μουνί της , τώρα την είχα πιάσει από τα κωλομέρια και την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου ενώ αυτή μάλαζε τα βυζιά της , της είπα ότι θέλω να γαμίσω τον κώλο της , είπε ένα απλό ΟΚ ξεκαβάλησε , έβαλε λίγο τζελ στην κωλοτρυπίδα της και στήθηκε στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο δεν έκλεψε καθόλου , ο πούτσο μου δεν δυσκολεύτηκε σχεδόν καθόλου να μπει μέσα στην τρύπα της μίας και φαινόταν πολύ δουλεμένη αλλά η αίσθηση παρόλο και το τζελ που έβαλε ήταν καλή. Συνέχισα να την γαμάω απο κώλο και μάλιστα δυνατά αλλά δεν χαμπάριαζε καθόλου , είχε ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο της δάγκωνε τα χείλη της αναστέναζε όλο και περισσότερο καθώς ταυτόχρονα της έπαιζα το μουνάκι της . Καθώς την γαμούσα την ρώτησα , αν μπορώ να χύσω στο στόμα της η στην μάπα της ή αν τα καταπίνει , στα δύο πρώτα απάντησε ότι δεν είναι στο πρόγραμμα (βασικά στο μενού είπε...)ενώ για το τρίτο απάντησε με ερώτηση λέγοντας μου ποια το κάνει αυτό.... Δεν πτοήθηκα την ρώτησα αν θέλει χρήματα για να δεχτεί να κάνει κάτι από αυτά και συνέχισα λέγοντας της ότι πραγματικά θα ήθελα να δω το πρόσωπο της γεμάτο χύσια αλλά πάλι δεν δέχτηκε ...όπως δεν δέχτηκε να την χύσω είτε στα βυζια είτε στην κωλοτρυπίδα.... αυτή συνέχισε να χαμογελάει και εγώ να της σκίζω την σούφρα μέχρι που τελείωσα.
Πήρε μωρομάντιλο και μου έδωσε για να αφαιρέσω την καπότα , σηκώθηκε πλύθηκε ντύθηκε και με χαιρέτησε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από τέταρτο χωρίς καμία ενόχληση και χωρίς καμία βιασύνη από πλέυράς της. Κοπελίτσα με ωραίο κορμί , καθόλου προκαταρκτικά αλλά καλή πίπα καλά στησίματα , υπέροχο μουνάκι για γλείψιμο και πολύ καλό κωλογαμίσι χωρίς να κλέβει και να σου λέει διάφορα....Για τουλάχιστον μία φορά καλή είναι αλλά δεν θα την συνιστούσα σε τύπους που ψάχνουν για αγκαλίτσες και φιλάκια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Εύα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2016
Θεος!!!!Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
D
diaithil1975
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1