Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού είχα διαβάσει τα σχόλια στο φορουμ των βυζαρούδων το προηγούμενο βράδυ και είχα καβλώσει είπα να περάσω από Κνίδου να δω το βυζομεγαλείο μιας και μέ εφερναν κάτι δουλειές...

Εντάξει, μακράν το μεγαλύτερο φυσικό βυζί που έχω δει, αγελάδας και βάλε. Η κοπέλα ευσωμη αλλά όχι παχυσαρκη και όχι κοπέλα, 40-50 πρέπει να ήταν. Πάντως ευγενέστατη, πολύ ευχάριστη, θετική προσωπικότητα το φχαριστήθηκα μια χαρά.

Στα του αγώνα, πίπα με προφυλακτικό ενώ εγώ έπαιζα με τους βύζους, χαμουρέμεατα και μετά τελείωμα με πισωκολητό, δεν είχα και πολύ όρεξη να βλέπω φάτσα, μόνο να τα χώσω να τελειώνω και να ψαχουλεύω τα βυζιά της.

Τη συστήνω για τους συλλέκτες του είδους πρέπει να μπει στη συλλογή.

Η κοπέλα πάντως θα έκανε καριέρα σε καμιά Αγγλία/Ευρώπη, τέτοια μαστάρια πληρώνονται ακριβά (βλέπε bigtithut.com)

Για εδώ όμως σε μπουρδέλο μάλλον θα το εβλέπα για 15 ευρώπουλα...
άρρωστος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
721
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, 1tasos, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2016
Φίλε άνοιξε πάλι αυτό το δελο?!?! Πώς την λένε την κοπέλα? Μήπως η παλιά καραβάνα Τζούλια?
25 Οκτωβρίου, 2016
αροστος ονομα και πραμα
25 Οκτωβρίου, 2016
Όντως άνοιξε ξανά.Πέρασα προχτές πρωί και εγώ και μόλις βγήκε η κοπέλα με τους βύζους έμεινα λακαμάς δεν είχα ξαναδεί τόσο μεγάλα βυζιά live.Λόγω χρόνου δεν πέρασα αλλά την εμπειρία θα την έχω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3