Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Μασατζίδικα 45137
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είσοδος νωρίς, γύρω στις 11:15, με σκοπό ένα καλό μασαζ κατ αρχήν και κατόπιν ότι ήθελε προκύψει.
Παρά την ώρα, το μαγαζί ήταν ήδη on fire Ναι! .
Παρέλαση Τζούλια, Ντιάνα, Γιασμίν και Έρικα- επιλογή Γιασμίν λόγω κολήματος με Ασιάτισες, ψαγμένων κριτικών αλλά και αύρας χαράς που αναδίδει μόλις την δεις.
Σημείωση στο πίσω μέρος του μυαλού: οπωσδήποτε και Έρικα σύντομα- πολύ σέξι!

Χεράκι-χεράκι με την γλυκιά θεραπεύτρια στον πάνω όροφο και ντου στο δωμάτιο με γέλια και χαρές. Σφραγισμένη πετσετούλα και παντόφλες και βουρ για το -εντός του δωματίου- ντους μόνος, η μικρή απεσύρθη για να ετοιμασθεί.

Σε λίγα λεπτά έρχεται η Γιασμίν και με έμπειρες κινήσεις με τοποθετεί επί του μασαζοκρέβατου, σημειώνω την τρύπα για το πρόσωπο που κάνει τα πράγματα άνετα.

Η μικρά, τρυφερή και γελαστή με το φορεματάκι της αρχίζει το μασάζ και κατόπιν ερωτήσεώς μου αν θα βγάλει τίποτα μου απαντάει χαχανίζοντας: "σε λίγο που θα ζεσταθούμε." Κι έτσι έγινε, μένοντας με το σουτιέν και το σλιπ.

Για το μασάζ δεν έχω λόγια, ζούληξε με μαεστρία κάθε σημείο στο κορμάκι μου, επέμεινε στους "κόμπους" μέχρι να διαλυθούν "....πρέπει να κάνεις μια δυό φορές ακόμα για να γίνεις τελείως καλά αλλά θα σου κάνω σήμερα τγο πρώτο σέρβις.... Μεγάλο χαμόγελο ". ¨εκανε απίστευτα πράγματα, μασάζ με όλο το κορμί της- τρομερή δύναμη και ακρίβεια στις κινήσεις της.
Φαίνεται οτι το έχει, ξέρει και το κάνει με μεγάλη ευχαρίστηση. Ίσως το ότι πήγα πρωί να βοήθησε γιατί ήταν πολύ ευδιάθετη αλλά από ότι ακούω από άλλους πάντα έτσι είναι.

Μετά από περίπου 40 λεπτά μασάζ- πατούσες, πόδια, πλάτη, χέρια/ώμους, κεφάλι και αφού είχα ήδη γυρίσει ανάσκελα, ξεκινάει να δουλέυει τον κο Μήτσο ο οποίος είχε πάθει ήδη την πλάκα του από την ώρα του μασάζ. Πίπα ανευ (ρώτησε πρώτα-κυρία) αριστοτεχνική, βαθιά και με αίσθημα Χαμόγελο και μας βρήκε το τέλος με ένα ποτάμι να ρέει και ένα τεράστιο χαμόγελο σε όλο το δωμάτιο.

Μετά, συνέχεια μασάζ για λίγο στην πλάτη και στρέτσινγκ και άντε για ντουσάκι αγόρι μου, πάντα γελώντας και γαργαλώντας.

Ιν μπριφ: πρώτη φορά μαζί της και είδα το φως μου κι ας μην κάνει σεξ- άξιζε κάθε λεπτό.


Να είμαστε καλά και να υγειαίνουμε.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Beirut
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
137
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, digit_ten, Butts και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού