Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τα τόσα που γράφονται για την Σόνια πέρασα και εγώ να την δω. Ο οίκος είναι πλέον άψογος μετά την ανακαίνιση. Ο κυρ Βασίλης απολαυστικός στο να περιγράφει την πραμάτεια του. Και μόνο που τον ακούς να σολάρει και να ανεβάζει στροφές υπερθεματίζοντας για την κοπέλα του σου φτιάχνει την διάθεση. Η Σόνια εμφανίστηκε εντυπωσιακή με το στριγκάκι της πάνω σε κοθόρνους. Θεά!!! Έδωσα το παράβολο και πέρασα στο πεντακάθαρο δωμάτιο (ο κυρ Βασίλης μόλις είχε αλλάξει τα σεντόνια, και έτσι ήταν).
Λοιπόν τι να πω για αυτό το δώρο του θεού προς το ανδρικό φύλο, τα έχουν πει και οι φίλοι πιο κάτω. Ρουμάνα 19χρονη με πολύ καλά ελληνικά. Ψηλή μελαχρινή με μακριά ίσια μαύρα μαλλιά. Πρόσωπο ώριμης κοπέλας, λάγνο. Κορμί λαμπάδα αψεγάδιαστο. Βυζί 2άρι στητό με μαύρες θηλές. Ποπάκι πέτρα. Νινάκι γουλί με μικρά χειλάκια. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι όπως προσωπικά μου αρέσει. Την βάζω άνετα στις καλύτερες εμφανισιακά που έχω πάρει.
Από υπηρεσίες πολύ καλή. Ξεκινήσαμε με χαμούρεμα στα όρθια, να γεύομαι τα στηθάκια της, την κοιλίτσα και το ποπάκι της. Μετά στο κρεββάτι μου έκανε μια πολύ καυλωτική ακά πίπα διαρκείας. Μπορεί να με έγλυφε και 5 λεπτά... Αργά, ρουφηχτά και με καυλωματιές... Άνετα θα με τελείωνε έτσι, αλλά ήταν το 4ο γκολ του 2ήμερου και είχα αντοχές (ευτυχώς). Μετά είχαμε αγώνα σε όλες τις στάσεις. Στα 4 η κοπέλα είναι χάρμα οφθαλμών. Και μόνο να την βλέπεις λιώνεις... Στο ιεραποστολικό είναι πολύ καλή και ζεστή, παίζουν και πεταχτά φιλιά. Στο γελαδίσιο είναι απλά καλή, δεν το έχει να βρίσκει και να κρατά καλό ρυθμό. Με τα πολλά τέλειωσα μέσα της, γιατί όπως έχω ξαναπεί το γλυκά πιπίνια τα χύνουμε πάντα μέσα και αγκαλιά. Με το τελείωμα με άφησε μέσα της και 1-2 λεπτά να ηρεμήσω, όχι σαν κάτι άλλες (τις περισσότερες δηλαδή) που φεύγουν σαν τον Bolt...
Αυτά για την Σόνια. Απ' ότι λένε τα παιδιά πιο κάτω η απόδοσή της δεν είναι σταθερή αλλά εμένα μου έκατσε άψογα. Εύχομαι και σε εσάς...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, TOMMY DEVITO, topscorer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2016
Ο τσατσος ειναι ολο το money πραγματικαΝαι!...αυτα που λεει και ο φοβερος ειρμος που εχει τον καθιστουν τον καλυτερο τσατσο που εχω δει ποτε.Τη βασιλειαδου να σου παρουσιαζε θα μπαινες μονο για τον κοπο του!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1