Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πορνοανίχνευση στους δρόμους του μεταξιού ύστερα από πολύ καιρό (είμαι φαν της Φυλής και των πέριξ αυτής) και κατέληξα στον οίκο Κολωνού 30Α όπου δουλεύει η δίδα Ντάρια...

...μια όμορφη κοπέλα γύρω στα 27, ξανθιά με ωραίο κανονικό σωματότυπο και ειδικότερα με πανέμορφα βυζιά, η όποία βγήκε ολόγυμνη για σαλονάρισμα...

...βασικά είμαι πιπινολάτρης, αλλά η Ντάρια με έριξε με την ομορφιά της και τα ανοικτά χαρακτηριστικά της (από τις λίγες ωραίες κοπέλες στο μετάξι στην πρωινή βάρδια) και χωρίς να περιμένω να δώ και την άλλη κοπέλα που εκείνη τη στιγμή βρισκόταν στο δωμάτιο με πελάτη, είσήλθα στο ελεύθερο δωμάτιο καταβάλλοντας στην κυρία της υποδοχής το κόκκινο χαρτάκι...

Τι ωραίο είναι να δίνεις κόκκινο παράβολο αντί του συνηθισμένου μπλε που πληρώνουμε στη φυλής!!!...και να σκεφτείτε ότι σε αυτή τη βόλτα μου στο μετάξι είδα δύο κοπέλες τις οποίες είχα πάρει με εικοσάρικο λίγο καιρό πριν σε οίκους της Φυλής...

...τώρα θα μπορούσα να τις πηδήξω με τα μισά χρήματα...αν συνεχιστεί αυτό θα έρχομαι μόνο μετάξι!!!

Η Ντάρια λοιπόν είναι πολύ επαγγελματίας και μου έδειξε σημάδια ξεπέτας, μόνο που εγώ ήμουν πολύ ετοιμοπόλεμος και παρέμεινα στο δωμάτιο μαζί της 15 λεπτά μέχρι να αδειάσω τους χυμούς μου στο μικρό μουνάκι της...Μεγάλο χαμόγελο

...αν και αυτό δεν λέγεται επαγγελματισμός, το αντίθετο θα έλεγα.

Σημάδια ξεπέτας: 1) μπαίνει ολόγυμνη με το προφυλακτικό στο στόμα για να μου το περάσει σε πεσμένο καυλί...το απέκρουσα.
2) δεν δέχεται φιλιά στο πρόσωπο και δακτυλιάσματα...δεν το απέκρουσα για να μη τσακωθούμε.
3) δεν είχε κάνει μπάνιο και το μουνάκι της μύριζε κάπως...όπότε δεν έγλειψα...αυτό δεν αποκρούεται για λόγους υγείας.
4) μετά από μια καλή πίπα και όταν είδε πως άντεχα, διέκοψε απότομα και μου είπε να μπω μέσα της...το απέκρουσα.
5) όταν μετά της ζήτησα να ανέβει αυτή από πάνω, κουνιόταν τόσο έντονα που μετά από λίγα λεπτά της τα χάρισα με δύναμη...αυτό κανένας δεν θα μπορούσε να αποκρούσει.
6) δεν είχε χαμόγελα, χαρούλες και τέτοια, μια άκρως επαγγελματική συμπεριφορά, του τύπου είμαι κουκλάρα και τελείωνε γρήγορα μεγάλε για να πάρει άλλος σειρά...το απέκρουσα.
7) μια μόνο στάση, δεν πρόλαβα δεύτερη.
8) έφυγε αμέσως όταν έχυσα, χωρίς να χαιρετήσει.

Γενικά, πρόκειται για ζόρικο μωρό και θεωρώ μεγάλη επιτυχία που κράτησα 15 λεπτά συνεχούς στύσης, μια που αυτή έκανε τα πάντα για να τελειώσω στο 5λεπτο...

Προσέξτε όσοι πάτε, γιατί με την πίπα σας τον παίζει και με το χέρι δυνατά για να τελειώσετε έτσι...

Πρόταση αγοράς για την Ντάρια: προσοχή, η ομορφιά δεν είναι το παν, συνίσταται μόνο σε προπονημένους συναγωνιστές.
Αν είσαι συναισθηματίας αγαπούλης θα φύγεις στο τρίλεπτο...

Δωμάτιο σχετικά καλό, νιπτήρας μικρός και ψηλός (δεν φτάνεις να τον πλύνεις καλά), πετσέτες και παντόφλες πάρτε από το σπίτι, όπως και σαπούνι αντιεπαγγελματικό, ντουζιέρα δεν έχει, σεντόνια μάλλον καθαρά (δεν πρόλαβα να δώ), η τσατσα δεν φώναξε, ψύξη είχε (κλιματιστικό εννοώ, όχι την κοπέλα).

Επαγγελματισμός ή ξεπέτα: ιδού η απορία...

Εικοσάρικο ή δεκάρικο: αυτό δεν θέλει και πολύ σκέψη σήμερα...

Πρεζάκια, Μαύροι, Πακιστανοί και άλλοι: μένεις ή φεύγεις?...

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Σωστος! Προκειται περι ξεπετας!
05 Οκτωβρίου, 2016
...καλώς όρισες στα λημέρια μας διδάσκαλε ! Καπέλο
22 Δεκεμβρίου, 2016
Πολλές αποκρούσεις διάβασα...Ήρθες να αφήσεις τα "χοντρά σου" ή να παίξεις μπαλα???
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την πήρα σήμερα και κάθε άλλο απο ξεπέτα είναι η κοπέλα και είναι μεσα στα χαμόγελα και με φίλησε μόνη της,ευγενέστατη και καυλιάρα,διαφωνώ συναγωνιστές!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4