Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Τζούλια η γλυκιά αφρικάνα είναι από τις σταθερές επιλογές μου στο Μεταξουργείο. Είναι κοντούλα με τροφαντό αλλά και σφιχτό σώμα με πεταχτό κώλο, τυπικά αφρικανικό σωματότυπο δηλαδή. Η φάτσα της εμένα μου αρέσει. Στα εντός είναι άνετη και εκδηλωτική, κάνει και παιχνίδι στα όρθια, δεκτική σε φιλιά στο λαιμό χουφτώματα κτλ. Χρησιμοποιεί αυτά τα χοντρά χρωματιστά προφυλακτικά αλλά εμένα αυτό δεν με πειράζει. Το τσιμπούκι της δεν είναι υψηλής δεξιοτεχνίας αλλά με λίγη καθοδήγηση μου δίνει αυτό που θέλω. Στέκομαι γονατιστός και αυτή στα τέσσερα με τον κώλο τουρλωμένο και το καβλί μου χειλάρες της! Λέει και κάτι αστείες ατάκες που δεν έχω ακούσει από άλλες πουτάνες. Τον πούτσο μου τον λέει ΄΄πιστόλι΄΄ και καθώς την πηδάω με έχει αποκαλέσει κανα δυό φορές ΄΄μάστορα΄΄. Ψιλοχωριατιά αλλά εγώ φτιάχνομαι. Συνήθως την πηδάω στα τέσσερα όπου ζορίζεται λίγο αλλά τον τρώει χωρίς να κλέβει. Έχει περιέργως πολύ σφιχτό μουνί. Δεν βιάζεται και δεν έχω φύγει ποτέ άχυστος. Η υπηρεσία κομπλέ, καμμιά φορά ξεχνά να βαρέσει και την πόρτα. Ο χώρος πολύ ταπεινός αλλά σχετικά καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
κατα τα λεγομενα της ειναι απο την τζαμαικα (ισως γιαυτο ξεχωριζει απο τις αλλες μαυρες που ειναι επιπλα)
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε ποια βαρδια ηταν η κοπελα;
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Αν είναι αυτή από τη Τζαμαϊκα εγώ είμαι αρχαίος ΣπαρτιάτηςΜεγάλο χαμόγελο
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευματινη
26 Σεπτεμβρίου, 2016
Kάνεις το γνωστό τεστ = Ρωτάς > Ποια ειναι η πρωτεύουσα της Τζαμάικα , ποια είναι η γλώσσα, ποιο το θρήσκευμα της Τζαμάικας.. Αυτό είναι το λεγόμενο τεστ .."Νιγηρίτιδος" ,,Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι:rockon
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5