Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έκανα μία βόλτα από τη περιοχή αλλά δεν ήμουν σίγουρος για το τι έψαχνα ακόμα. Με έφερε ο δρόμος μπροστά από αυτό το μαγαζί και καθώς ήξερα το ηλικιακό γκρουπ που φιλοξενεί αποφάσισα να μπω. Δύο κοπέλες, Όλγα και Ναταλί. Η πρώτη φαινόταν λίγο καλύτερη εμφανισιακά αλλά εμένα με τράβηξε η δεύτερη.

Ήρθε μετά από λίγο στο δωμάτιο. Αδύνατη, γύρω στα 50. Κοντό ξανθομελλί μαλλί και με ένα μέτριο αλλά εκφραστικό πρόσωπο. Σώμα καλό αλλά με ατέλειες που περνούσε τη βάση φτάνοντας επαρκώς στο μέσο όρο όσον αφορά τα γκράνι. Εδώ να τονίσω ότι είχα δει προηγουμένως μία Ρωσίδα κοπέλα (την Όλγα) στο Κολωνού 30Β η οποία ήταν το πολύ 20-22 ετών, δροσερή και ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ σε όλα, σώμα και πρόσωπο. Εμένα όμως δεν μου προξένησε κανένα ενδιαφέρον. Τέλος πάντων, αυτό το αναφέρω για να δείξω ότι πιό πολύ μετράει το κλικ που θα σου κάνει κάποια βλέποντας τη χωρίς να παίζει ρόλο απαραίτητα η εμφάνιση της. Έρχεται λοιπόν, γδύνεται και με αρχίζει σε φιλάκια στο στήθος και χάιδεμα με τα χέρια της. Πίπα ξεσκούφωτη αλλά με καλό ρυθμό, ήταν αρκετά γλυκειά και τρυφερή. Μία στάση μπροστά, με σφιχτές αγκαλιές και φιλιά στα μάγουλα και λαιμό εκατέρωθεν αλλά δυστυχώς όχι στο στόμα. Το απέφευγε εντέχνως αλλά όχι σπασαρχιδικώς. Γαμηθήκαμε υπέροχα με αργούς και αισθησιακούς ρυθμούς. Έχυσα πάνω στη κοιλιά της και αυτή σκούπισε τα χύσια μου με μωρομάντηλό. Με αποχαιρέτισε με ένα γλυκό φιλι στο μάγουλο.

Αυτή η συνεύρεση ήταν αρκετά πετυχημένη για 10 ευρώ διότι είχε πάθος, ρομαντισμό και κυρίως είχε αρκετά καλή συμμέτοχη, τηρουμένων των αναλογιών βεβαίως. Ο χρόνος γύρω στο 12λεπτό. Γενικά μου έμεινε η εντύπωση ότι και αυτή η γυναίκα το ευχαριστήθηκε αρκετά. Είχαμε αρκετά καλή χημεία μεταξύ μας, κάτι που δεν φάνηκε στην αρχή αλλά φούντωσε κατά τη διάρκεια της πράξης. Αυτό ήταν ακριβώς που μου άρεσε διότι φαινόταν μάλλον για ένα μέτριο γαμήσι αλλά ανατράπηκε ευχάριστα η κατάσταση στη συνέχεια. Θα την ξανατιμήσω για να δω εάν ήταν συγκυρία η τόσο καλή συμμετοχή ή είναι κάτι που το "έχει". Μου έφτιαξε τη διάθεση για την υπόλοιπη μέρα πάντως και την ευχαριστώ γιαυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Πρυτανης

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2016
Η Ναταλί λιρα 100 . Τιμάει το 10€ και φεύγεις "πλήρης" .
Καπέλο
23 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άρα είναι δοκιμασμένη και θα ξανατιμηθεί.
Ευχαριστώ Πρύτανη για την επιβεβαίωση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2