Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είμαι 30 μέρες που με τρώει το καυλί μου για να χύσει .. Δεν το ακουμπάω όμως καν.

Μπαίνω στο αμάξι και σε 45' είμαι στο ίδρυμα. Άνετο πάρκινγκ με αυτοκίνητο, μάλλον έπαιξε ρόλο η ώρα.

Χτυπάω το κουδούνι , ανοίγει , μπαίνω στον άδειο οίκο κάθομαι, η κυρία στην υποδοχή με ενημερώνει ότι εργάζονται 2 κοπέλες, η Λάνα και η Νάταλι οι οποίες είναι στο δωμάτιο. Ανάβω τσιγάρο και περιμένω. Η πόρτα κάνει τον γνωστό θόρυβο, ανοίγει .. ακούω ψηλοτάκουνα στον διάδρομο , η αδρεναλίνη ανεβαίνει. Πρώτη εμφανίζεται η Λάνα, ξανθιά χυμώδες με ωραίο-(καυλο)προσωπάκι , αδιάφορη επίσης ξανθιά η άλλη. Πληρώνω διπλή ταρίφα και ζητάω να έρθουν και τα 2 κορίτσια στο δωμάτιο.

Είμαι ξαπλωμένος στο μεγάλο κρεβάτι , ακούω βήματα και ανατριχιάζω από καύλα, ρουφάω το τσιγάρο με μεγάλες τζούρες σαν αγχωμένος πρωτάρης, ανοίγει η πόρτα. Από την μια πλευρά έρχεται η μία από την άλλη η άλλη, αρχίζουν να μου γλύφουν το στήθος, τις θηλές και να κατεβαίνουν πιο κάτω. Έχω θολώσει , έχω τρελαθεί , τα πόδια μου σπαρταράν σαν ψάρι έξω από το νερό, η Λάνα έχει κατέβει και ρουφάει το μισό καυλί και η άλλη το άλλο μισό, μετά η Λάνα τις μπάλες και η άλλη ολόκληρο το καυλί. Ε αυτό ήταν μόλις έβαλα προφ/κο ανέβηκε η μια πάνω του και η άλλη ανέβηκε στο πρόσωπο μου ... ένα μουνί στο στόμα και ένα στον πούτσο μου... 1 . 2 . 3. .Δεν γινόταν να αντέξω παραπάνω. Έχυσα δυνατά.

Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νάταλι
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
340
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kosamf, black crow και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού