Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν...Κατεβαίνοντας στους δρόμους της...ηδονής για ένα ξεφόρτωμα (η...δικιά μου είχε και περίοδο... Ναι!)...
ούτε καν είχα σκοπό να σταματήσω σε αυτό το μπουρδέλο (είχα να ξεφορτώσω εκεί από εποχές ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ κάπου το 2009 αν θυμούνται μερικοί...)...γιατί έχει χοντρές τάνες συνήθως...αλλά λέω ποτέ δεν ξέρεις.... αφού είχα χρόνο λέω ας μπω...και ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!!!

Μπαίνω και η ευγενική τσατσά μου παρουσιάζει τη ΜΑΡΙΛΕΝΑ....ένα λεπτό αλλά σφικτό μαυρομάλλικο...με tan-lines από τις διακοπές και ροζ ενδυμασία...Μπορεί να μην είχε την τουρλοτή λεπτη κωλάρα αλλά ήταν μια χαρά....

Ερχόμενη στο δωμάτιο την έλουσα στα κοπλιμέντα και της άρεσαν πολύ....αλλά δε λύθηκε τελείως...φάνηκε η απειρία της...Πολύ καλός βύζος στητός και ζουμερός.... (ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...είπε η τσατσά που δεν δοκίμασα γιατί ξεφόρτωσα γρήγορα...)

Λίγα προκαταρκτικά...την φιλούσα κι εγώ παντού....πέρασα και από στόμα αλλά....δεν την είδα δεκτική σε γλωσσόφιλα...μετά πιπούλα (με λάστιχο....)...έβγαλε το βρακάκι τρομερά μουνόχειλα...φαρδιά...

Την έστεισα στα 4....και μετά από λίγο τέλειωσα...

Συνοψίζοντας...

Καλό πιπίνι....Ομορφούλικο μαυρομαλλικο με καλό σώμα...Για gfr καταστάσεις....κάθε απόγευμα!

Τρέξτε να προλάβετε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
Υπηρεσίες
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, a-aprilios, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2016
......... έβγαλε το βρακάκι τρομερά μουνόχειλα...φαρδιά...

μέ έστειλες φίλε άδιάβαστο .... ΕΦΥΓΑΑΑΑΑΠροσκύνημα
16 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!
15 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πότε είναι εκεί;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3