Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΟΥΦ!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΦΟΡΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ γαμησια την ιδια μερα. Σε μεταξι κ φυλης...
Εχω πει σε παλιότερες κριτικες αν δεν βρω 2-3 πουτανες μεταξι δεν πηδαω ποτε.
Πηγα όμως με φιλο μετα από πολύ ψαξιμο δεν κατεληξα πουθενα σαν τελευταια επιλογή ειχα το κωλονου 11.οροφος.
Χριστινα ελειπε ...το ιδιο κ η γκομενα το πικερ από ιασωνος 20.
Φτανουμε στην 1 επιδρομή ΚΩΝΣ/166. κοπελα ολγα(ουκρανη) μοντελε σωμα ομορφη. μου αρεσε παρα πολύ στηθος 0..αλλα σε όλα τα αλλα μς καβλωσε απίστευτα...
εμφανιση μον0-
πιπα 0-συμετοχη 000000....
ειχα πιει 3 διπλες βοτκες πριν...αποχη από σεξ 3 βδομάδες κ όμως στο 15λεπτο αχυστος...το μουνι της τρελος μαγνήτης...
φευγω παω στο φιλο περνω αλλα 10ευρω γυρναω για 2 γυρο...η κοπελα δεν ηθελε(σεβαστο)
την εχω πιο μεγαλη από μεσο ορο κ αρκετα πιο χοντρη..
από την μια τσαντιστικα γιατι ηθελα να την γαμησω κ άλλο από την αλλοι όπως λενε ΣΩΣΤΑ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΠΟΤΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
ΕΔΩ δεν παρακαλαμε γκομενες...
φευγουμε αλλα η φλογα καιει...φτανουμε κωλονου 11 οροφο...κοπελα νεα φρεσκια...μολδαβη κατά τα λεγομενα τσατσου..
ξινο σανοναρισμα λεω δεν γαμιεται 10 ευρω αφου μεταξι δεν υπαρχει κατι..
Ηταν η μονη φορα που νομιζα ότι βιαζα γκομενα χερια στο μουνι...ελληνικα 00000000000000...
αγγαρεια δεν το λες απλα νομιζω ηταν εξαναγκασμος...εφαγε μερικες δυνατες ψωλιες αφου καβλες από ολγα πολλες...
τελικα σε καποια φαση ξενερωσα κ την εδιωξα (εβριζε στα ρουμανικα)...
δεν εκανα θεμα στον τσατσο..η κοπελα βρίσκεται εκει μαλλον χωρις την θεληση της...
Το αλκοολ δεν ειχε φυγει από αιμα κ συνηθως μαζι με καβλι καθοριζουν αποφασεις...
Πειθω φιλο ο οποιος ειχε χυσει σε υπογα μεταξι να παμε φυλης...
ΦΤανουμε φωκαιας στο μυαλο ειχα αλεξια(εχω 3 στα 3 χυσίματα στο 10 λεπτο)δεν ηταν εκει...παμε διπλα στην υπογα καυλωσα με γκαπριελα αλλα κατι μ λεγε να γυρισω να δω τι εχει ο οικος που ελειπε αλεξια....
ηταν η σαπα την οποια την εχω γαμησει φιλλιπιδου νομιζω...
Εδωσα το 20αρι...
Η κοπελα το παλεψε τιμιο γαμησι ΑΑΑ++++
ΔΕΝ ΕΧΥΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΞΕ τιμισε τον χρονο μαζι μου την γαμησα αρκετα δεν κοροιδεψε κ αυτό για μενα μετραει
πολύ GFE ΑΓΑΠΙΣΙΑΡΑ κ καλο παιδι...
πολύ καλο παιδι...
ετσι κατεληξα σπιτι αχυστος γαμωντας 2 1/2 μουνια η μολδαβη μεταξι κωλονου = 1/2 γυναικα..
ειχα καιρο να κανω μια τρελα ισως δεν επρεπε να πιω τοσο βοτκα πριν...
από την άλλη περασα καλα με κοστος 50ευρω...οσα θα χε ένα 15λεπτο σε στουντιο...
συνοψη....
μολδαβη κωλονου 11 οροφο=μακρια
ολγα κωνστ/166β μουναρος για μενα
φωκαιας ΣΑΡΑ τιμιο γαμησι καλο παιδι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas20166, Μακελάρης, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Μετά από τις βότκες και συ βρε φίλε Μετάξι βρήκες να πας; Βρες ένα μαγαζί με άνεση χρόνου και στην ανάγκη δώσε τα διπλά μήπως και καταφέρεις να ανακουφιστείς.
14 Σεπτεμβρίου, 2016
ΦΙΛΕ ΗΤΑΝ 12 μιση κ δεν ειχα μεταφορικο μεσο, οποτε ακολουθησα φιλο που παει παντα μεταξι κ γενικα κ να ειχε λεφτα λυπάται να δσει 20-40....κτλ μεγαλος τσιγγούνης.
μς το ζορι τον καταφερα κ πηγα φυλης μετα,σαν κοστος πηγε 20+10+20....
αν ειχα κανα 20αρι 40 αρι πανω μου θα συνεχιζα....συν μεσο να γυρισω πισω.
για αυτό ευχαριστιεμαι πιο πολύ όχι μονο το μπουρδελο,στουντιο την σολο φαση...(όταν ειχα κ μεσο).
πας κ φευγεις από παντου ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2