Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116887
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η εμφάνιση της πιπινας έχει ειπωθεί από πάρα πολλούς παίχτες και δεν θα κουράσω. Το μόνο που θα αναφέρω και έχει αξία για εμένα είναι η οικειότητα που νιώθει κανείς μαζί τής, αλλα και οι υπηρεσίες sex που παρέχει η πιπίνα αυτή.
Ήρθε λοιπόν όπως πάντα κεφάτη και γεμάτη ενέργεια, τα γοητευτικά μάτια της σπινθηροβολουσαν, εδώ να πω ότι από την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε με την πιπίνα έχει ομορφύνει επικίνδυνα, πιο μαυρισμενη και έχει ανοίξει το μαλλί της προς το ξανθό. Έπειτα social για πολλά θεματα, αλλά εμένα τα μάτια μου είχαν κολλήσει στα στήθη της. Την έπιασα, την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω. Το φιλί της είναι πολύ γλυκό και φυλάει με πολυ πάθος. Άρχισα μετά να την φιλάω στο λαιμό, ενώ το ένα μου χέρι χάιδευε το υγρο αιδοίο πάνω από το στριγκακι της, κάνοντας το μωρό να βαριανασαινει πιο αργά, και με το άλλο μου χέρι έπιανα αυτά τα απίστευτα 3άρια φυσικά στήθη της. Σιγά σιγά άρχισα να κατεβαίνω για να εξερευνησω και το υπόλοιπο κορμί της. Απαλό σαν βελούδο που δεν χορταινα να το αγγίζω και να το φιλάω. Η πιπίνα με τα χέρια της με έσπρωχνε πιο χαμηλά, της έβγαλα το μικροσκοπικό στριγκακι, κάνοντας την να αναστενάζει γλυκά. Δεν άντεξα άλλο, ακολούθησαν αρχικά χαλαροί ρυθμοί και έπειτα πιο δυνατό και έντονο sex, ενω στα τέσσερα το μωρό είναι έργο τέχνης.

Υ.Γ. Η συνάντηση έγινε πριν η κοπέλα αρχίσει τα tour, που από όσο ξέρω η τιμή και οι διάφορες υπηρεσίες που παρέχει είναι διαφορετική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, maniouel, chicharito και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2016
" Έπειτα social για πολλά θεματα"............

Δηλαδη φιλε τι ειπατε? Μας λες ακριβως? Αν εχεις χρονο βεβαια...Πιστευω να βοηθησει!!!
14 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βεβαίως φίλε μου θα σου πω, αφού ήρθε λοιπόν η πιπινα, καθίσαμε, παραγγείλαμε τα ποτά μας. Φορούσε ένα στενό φουστάνι για να τονίζει αυτόν τον απίστευτο ποπο και να φαίνονται αυτά τα χρυσαφένια στήθη της σχεδόν σε κοινή θέα. Και φυσικά εντύπωση μου έκανε αυτό το σοκολατενιο κορμί της, ένα κορμί φίλε μου απίστευτο γεμάτο ερωτικές καμπύλες που στο δρόμο αν την έβλεπες θα είχες ατύχημα. Την ρώτησα λοιπόν πως διατηρεί αυτό το κορμί της. Και μου απαντάει : φυσικά γυμναζομαι θες να το δεις? Μα φυσικά της απαντώ, και άρχισα να σκληραινω. Τότε τα πετάει όλα εκτός από το μικροσκοπικό στρινγκ, άρχισαν να μου πέφτουν τα σάλια.
- Με ρωτάει σου αρέσω?
- Τρελαίνομαι και μου πέφτει το σαγόνι της απαντώ.
Η πιπίνα χαμογελάει, και ταυτόχρονα βγάζει το στρινγκ της. Θάνατος το κορμί της.
Μου λέει έπειτα ότι γουστάρει που κάνει topless για να δημιουργεί πρόβλημα στον αντρικό πληθυσμό. Αυτά θυμάμαι φίλε μου
Οπότε καταλαβαίνεις ότι η συζήτηση ήταν αρκετά εποικοδομητική
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2