Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μουνογλυψιμο, πιασιμο χεριων αγαπουλιστικο, χουφτωμα βυζιωνε και το κοριτσι υγρανθηκε. Παιξιμο του πεους μου απο πανω της και χυσιμο μετα απο δικη της εντολη στο βυζια. Πολυ χυσιμο λεμε .... η κοπελα πασαλειφτηκε ολοκληρη.

Επιτελους κωλος μετα απο 9 χρονια. Πριν απο 9 χρονια ειχα παρει ακαπελα μια Ρωσιδα στριπερ (φορτο λεμε) απο κωλο και μιλαμε πως δεν εμεινε ο πουτσος μου μεσα της (ηταν πολυ σφιχτη η σουφρα της). Μετα απο αυτην δεν ετυχε να κωλογαμησω αν και γαμαω πολυ γενικα (σιγα καυλιαρη μου). Λοιπον πολυ ωραιο θεαμα να βλεπω τη θεορατη πουτσα μου να βουταει μεσα στα ζουμερα και προκλητικα κωλομερια της Ναγιας και να μπαινοβγαινω. Να πω την αληθεια δεν ενιωσα την αισθηση που ηθελα (δηλαδη να ειναι πολυ σφιχτη) αλλα την κοπελα τη βιασα στην κυριολεξια. Να μπαινοβγαινω στο κωλο της και ξαπλωμενος εγω απο πανω της (ηθελα να ξερα πως με ανεχονταν) και κλεινοντας το στομα της με τα χερια μου (της ειχα αφησει τη μυτη ελευθερη να απαπνεει τουλαχιστον) χωρις να ακουγεται τιποτα να τη βιασω σαν ανωμαλος. Χυσιμο μετα απο ωρα, βγαλσιμο καποτιδιου και ο ιδρωτας να ρεει απο το κουτελο μου λες και εκανα Μαραθωνιο .....

Στην ακρη του κρεβατιου, να την εχω στα ποδια μου, να τον παιζω, να λεμε λογια αγαπης, γλωσσοφιλα διχως αυριο, να βλεπω τα χυτα της ποδια με τις τακουναρες της μπροστα μου και ξεροχυσιμο πανω στη μοκετα ....

Πιπες βαθιες με τα σαλια να ρεουν, ηθελε να μου κανει κωλογλυψιμο αλλα δεν πηρα γιατι μετα καυλωνω και θελω στραπον ΚουλΚουλΚουλ, γλωσσιδια αγαπουλιστικα.

Παρατηρησεις :
1) Προσωπο : 7 (δεν την λες ασχημη σε καμια περιπτωση επειδη μερικοι αναφερουν κατι τετοιο, σιγουρα υπαρχουν πιο ομορφα προσωπα,κατα τη γνωμη μου εχει ωραιο προσωπο, σχετικα σκληρο κατα καποιο τροπο και ενας σινεμπουρδελιαρης (αλα πιτσι) την παρομοιωσε με την Αννα Βισση και θα ελεγα οτι εχει δικιο)

2) Η κοπελα ειναι μελαχροινη και συνηθως τα μελανουρια εχουν καποιο θεμα με τις τριχουλες τους. Αναμεσα στα βυζια (εκει στο στερνο) ειδα μερικους τριχουλες οπως επισης και στα υπεροχα ποδια της που τα εγλυφα μανιωδως κατω χαμηλα στις γαμπες υπηρχε μια αγριαδα. Μην παρεξηγηθω η Ναγια εχει ενα καταπληκτκο δερμα, τα μπουτια και τα κωλομερια της ειναι για πολυ γλυψιμο απλα λεω τι ειδα εγω χωρις να μου χαλασει σε καμια περιπτωση τη διαθεση αφου η κοπελα γενικα εχει ενα υπεροχο σωμα. Βαλτε την να σας ερθει με μινι και τακουνια, να τη βλεπετε να περπατει περα δωθε στο δωματιο και εσεις να την παιζετε. Υπεροχο θεαμα .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nagia, xifious7, Apate και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Στο Millionaire είχες γαμήσει από κώλο πριν από 9 χρόνια;
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Αντε και πρωθυπουργος !
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Αυτη τη βδομαδα,εχει παρει ολο το υπουργικο συμβουλιο η κορασίδα!
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Έτσι όπως το πάει αυτό το κορίτσι θα έρθει όντως η σειρά μας μετά απο 9 χρόνια. Τι ν γίνει συναγωνιστή μου Υπουργέ. Μπράβο για την υπομονή και την κριτική σου Μεγάλο χαμόγελο
09 Σεπτεμβρίου, 2016
φίλος αν είναι να την παίξουμε μονάχοι μας δεν δίνουμε 280 φιστίκια Γερο-μύστης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5