Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη στο εν λογω σπιτακι πρωτη φορα και με περιμενε μια εκπληξη στο γεγονος οτι ειχα να κανω με καθαροαιμη ελληνιδα την τονια με την παροτρηνση της τσατσας οτι θα περασω καλα περασα μεσα μπηκα με το απλο εκανα ενα ντουζακι και ηρθε η κοριτσαρα κοντο καρε μαλλι μαυρο ψηλη αδυνατη κορμαρα ομορφο προσωπακι ΈρωταςΈρωταςΈρωτας αφου γνωριστηκαμε αρχισαμε ομορφα χαδακια που περιενλαμβανε ολη την γκαμα και οπου γκαβλωσα ασχημα πρωτη φορα μου συμβαινει τοσο γρηγορα και ξεκινησαμε και μιλουσαμε για το πως βρεθηκε θεσσαλονικη και αλλα πολλα μπας και να ηρεμησω λιγακι και συνεχεισαμε κανοντας ενα ωραιο αισθησιακο και σε αργο τεμπο σεξ ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης διοτι ειμουν φουλ γκαβλωμενος και για να μην χυσω γρηγορα διοτι το απολαμβανε και η κοπελια μας καθε φορα που εφτανα να χυσω γελουσε και μου ελεγε> οπου δεν αντεξα και την εχυσα επανω στα κωλομερια ρωτοντας την πρωτα εαν μπορουσα να την χυσω επανω της ηταν ενα ωραιο θα μπορουσα να πω ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης μετα απο πολλα χρονια και περασα ωραια λες και ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςτην δικια μου γκομενα Ναι!Ναι!Ναι!


Υ.Γ:ειναι μια καλη περιπτωση η τονια μιας και ειναι ελληνιδα και θα καθηση(περιπου ενα μηνα) λιγο καιρο και θα κατηφορηση νοτιοτερα και ισως εαν τα καταφερει να μας ξαναρθει!!!!!!

Υ.Γ:εισαι διαμαντι τονια περασα πολυ καλα μαζι σου θα σου ξαναρθω φιλακια!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Τόνια
johnys77777
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
160
Πόντοι:
1.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 academy X

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2016
τελικά ποια ήταν η ατάκα τύπε; Χμμμ;
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και γελουσε το μαναρι μου!!!!!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΝαι! εκανα λαθος η ημερομηνια επισκεψης ειναι η 02/9/2016
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Τυπε η ατακα που σε τρελανε ειναι οτι "γελουσε";
05 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω δεν μιλαω δεν κανω κατι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4