Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρά τα πολλά χρόνια μέλος στο site δεν έχω γράψει ποτέ σχόλια.
Σήμερα όμως η εμπειρία μου με την κοπέλα αυτή ήταν η χειρότερη που είχα μέχρι τώρα στο χώρο.
η κοπέλλα ονόματι Αννα, milf όπως σε εμένα αρέσουν εμφανισιακά, με καρρέ ξανθό μαλλί, ψευτογεματούλα με καλό στήθος στην παρουσιάση έδειξε πολλά υποσχόμενη και με έπεισε να περάσω.
εκεί όμως τελείωσαν και τα ωραία.
Ηρθε στο δωμάτιο σε 5 λεπτά, όπου μπαίνει βγαζει το εσωρουχο κατεβάζει και τα ραντάκια από το φουστανάκι πετώντας έξω το ωραίο βυζί. Προσπαθησα να την ακουμπίσω και πιάνω ένα σώμα υδρωμένο, εκεί ξεκίνησε και η ήττα.
Με προκαταρτικά του 1-2 δευτερολέπτων ανοίγει την καπότα και προσπαθεί να την φορέσει σε πεσμένο ακόμη.
Με τα πολλά τα καταφέρνει και ξεκινάει μιά πίπα σχετικά καλή αλλά με πολύ δόντι στη συνέχεια.
κάθε φορά που την ακούμπαγα και έπιανα το υδρωμένο κορμί της άρχιζε η κατηφόρα. Ειπα να προσπαθήσω να παίξω εγώ μαζί της μήπως και καλυτερέψουν τα πράγματα αλλά μόλις ακούμπησα το μουνί της μου τράβηξε το χέρι.
Δοκιμασαμε μία μόνο στάση πισωκολλητό αλλά δεν της άρεσε και με δική της πρωτοβουλία σε μισό λεπτό αποφάσισε ότι θα τελειώσουμε με στοματικό. αλλαξε προφυλακτικό και ξεκίνησε πίπα με δόντια σαν να έτρωγε σουβλάκια.
Φυσικά της είπα να φύγει και εξαφανίστηκε σε δευτερόλεπτα χωρίς ούτε να πει ένα γειά.
Δεν ξέρω αν άλλοι έχουν περάσει καλά μαζί της, εγώ όμως συνηστώ να την αποφύγετε.`

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
memmas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
467
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kokovgios, Μάκης Τσατσαρίδης, Duke Nukem και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2016
Αννα απο λεωφορο ιωνιας. Τεραστια φολα. +1 απο μενα
Ν
νώντας
22 Αυγούστου, 2016
Αγαπητέ Memmas, δυστυχώς αυτό το στυλ εχει σχεδόν καθιερωθεί πλέον,και εχει σχέση με κάτι που ειχα επισημάνει σε άλλο μου σχόλιο πριν λίγο καιρό, η καταστροφική συνήθεια που έφεραν στα πρόσφατα χρόνια οι αλλοδαπές ιερόδουλες,(κυρίως για τα ναρά παιδια,να κάνουν αμεσως γρηγορο τσιμπουκι για να χυσει ο πελατης και να πανε στον επομενο). Και ακομα πιο απαραδεκτο, το κανουν αυτό (όπως το περιγραφεις,να μην επαναλαμβάνω την περιγραφή σου) ιεροδουλες προχωρημένης ηλικίας,τουλαχιστον από πιτσιρικες είναι κατι αναμενομενο (όχι δικαιολογημενο όμως). Δυστυχώς, αυτά κανουν οι ύμνοι,οι προμότορες ,τα εξτρά δωράκια και τα λοιπά. Φτάσαμε στο σημείο να βγαινουν στο σαλόνι μετριότητες σαν , π.χ. , τις βουλγαρες που φέρνει το Ρεμούνδου ισογειο, και να εχουν ένα υφος "σας κανω και χάρη που με βλέπετε" . Ας όψωνται οι αίτιοι, οι πρωταίτιοι, οι δευτεροαίτιοι και εν τέλει οι πασης φύσεως υπαίτιοι. Μη σκας, όμως, ουτε ο πρωτος,ουτε ο τελευταίος. καλό βραδυ σε όλους.
24 Αυγούστου, 2016
Φίλε μου, μόλις η κοπέλα απομακρύνεται μόλις την ακουμπάς......σηκώνεσαι...ντύνεσαι και ζητάς τα χρήματα πίσω...
Απλά πράγματα.....
Λές καλή συνέχεια και αυτό είτανε.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3