Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβάζω μια σύντομη κριτική για το Σταρ, καθώς βλέπω δεν υπάρχει κάποια πρόσφατη. Το Σταρ λοιπόν μέχρι πρότινως αποτελούσε το αγαπημένο μου στριποστέκι, καθώς ο κολλητός μου μένει κοντά, οπότε βόλευε και το «οικογενειακό» κλίμα του μαγαζιού, και με έκανε να χαλαρώνω. Δυστυχώς η τελευταία μου επίσκεψη με έκανε να αλλάξω γνώμη:

1. Η ποιότητα των κοριτσιών έχει πέσει. Αυτό νομίζω είναι πρόβλημα γενικότερο, όχι μόνο του συγκεκριμένου μαγαζιού. Πραγματικά υπάρχουν αυτήν την περίοδο στριποκόριτσα που είναι αστείο να κάνουν αυτή τη δουλειά!

2. Παλιότερα οι κοπέλες ήταν πιο χαλαρές, έπαιζαν και λίγο μαζί σου. Τώρα δεν προλαβαίνουν να έρθουν στο τραπέζι και ρωτάνε για χορό. Είμαι σίγουρος πως αν μπορούσαν να μην έρθουν καν αλλά να σου στείλουν μέσω Facebook dance request θα το έκαναν ευχαρίστως. Λείπει πολύ η ζωντάνια και το κέφι, και επικρατεί η κατήφεια και η βαριεστημάρα, πράγμα που προσωπικά εμένα με αγχώνει.

3. Δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, αλλά έχω την εντύπωση πως έχουν μοιράσει το χώρο, καθώς υπήρχν κοπέλες που δεν ήρθαν ποτέ στο τραπέζι μας, ενώ αντιθέτως κάποιες άλλες ήρθαν πάνω απο 6-7 φορές! Το ίδιο παρατήρησα με μια γρήγορη ματιά γινόταν και στα υπόλοιπα τραπέζια.

Με λίγα λόγια, νομίζω πως το Σταρ κατάντησε σαν τα στριπ-φαστφουντάδικα της Συγγρού, mainstream χαζόκοσμος, βαριεστημένες κοπέλες, «τέλεις κορό - τέλεις πουτό» και πάμε στον επόμενο.

Η είσοδος παραμένει στα 15 ευρώ το ΠΣΚ, 10 ευρώ ο χορός, 50 ευρώ το πριβέ το οποίο δεν πήρε κανείς μας. Τιμές προ κρίσης δηλαδή, θεωρώ πως είναι πλέον πολλά.

Ο dj νομίζω είναι ο ίδιος για χρόνια, είναι καλός και ατακαδόρος. Για ποτό πήραμε μπύρες αλλά έχουμε πιει στο παρελθόν και απίστευτες μπομπίτσες εκεί μέσα. Πρόσβαση εύκολη και χώρος για πάρκινγκ απέξω πάντα άπλετος.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2016
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, prontifix και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού