Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μικρή διακοπή από τις διακοπές μας που συνοδεύτηκε από έκτακτη επιστροφή στην κάμινο των Αθηνών. Χρόνος πάντως υπήρξε αρκετός για να ανακουφίσουμε λίγο τα αρχίδια μας που για διάφορους λόγους τελευταία έχουν πρηστεί σαν τσουρέκια και ποιος σιγουρότερος τρόπος από μια επίσκεψη στο μαγικό σταυροδρόμι της Φυλής και Φωκαίας.
Η Εμμανουέλα πληρούσε τα προσόντα για την επερχόμενη συνεδρία καθότι νεοτάτη, ψηλή, βυζαρού και ωραιοπρόσωπη, κατά φθίνουσα σειρά σημασίας. Συνδυασμός που σε παρελθούσες δεκαετίες θα ελάττωνε την προίκα με την οποία θα έπρεπε να την πριμοδοτήσει ο πατέρας της προκειμένου να της εξασφαλίσει γαμπρό.
Στις σημερινές αλλόκοτες εποχές όμως, τα ανωτέρω προσόντα ωθούν πολλούς επίδοξους γαμιάδες (ευτυχώς) αλλά και γαμπρούς (δυστυχώς) στο να την πριμοδοτήσουν οι ίδιοι.
Στα πιο ενδιαφέροντα, η Εμμανουέλα εισήλθε περιχαρής και μετά τις βασικές χαιρετούρες ξάπλωσε δίπλα μου. Οι μαστοί της ενώ μεν δεν είναι σφιχτοί είναι απολαυστικοί και με άφησε να τους χαρώ για όσο εκείνη χειροτονούσε τον ανδρισμό μου.
Στην προσπάθεια μου να την γυρίσω σε 69 πρόβαλε ένσταση καθότι είχε κρέμα όπως απεφάνθη. Μιας και δεν σκόπευα να της γλείψω το μουνί όμως, δεν στενοχωρήθηκα αλλά αφέθηκα στο να δαγκώνω και να ζουλάω τα χορταστικά κωλομέρια της. Δυστυχώς με απέτρεψε και από το να την δαχτυλοσκοπήσω.
69 φιάσκο με άλλα λόγια.
Εν τω μεταξύ εκείνη αντί να τον πάρει στο στόμα της συνέχισε να με μαλακίζει ή έτσι νόμιζα τουλάχιστον γιατί σύντομα διαπίστωσα μέσω του καθρέφτη πως το κεφάλι της παλλόταν παλινδρομικά. Εγώ όμως δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα!
Στην ερώτηση μου αν θα μπορούσε να το κάνει πιο σφιχτά απάντησε πως τώρα που θα βάλουμε το προφυλακτικό θα είναι καλύτερα. Όντως μετά την εφαρμογή της περικαυλίδας τα χείλη της εφάρμοζαν τέλεια πάνω στον φίλο μου και η γλώσσα της παιχνίδιζε ακατάπαυστα...
Και ελεύθερο στοματικό φιάσκο δηλαδή.
Στην ιεραποστολική στάση και παρόλη την κρέμα η αίσθηση ήταν καλή ενώ και στα τέσσερα η γερή της κατασκευή επέτρεψε στο να γαμηθεί δυνατά χωρίς κλεψιές και να δεχτεί τις σφαλιάρες της αδιαμαρτύρητα. Αυτό της το αναγνωρίζω.
Εν κατακλείδι γαμήσι καλό!
Στον επίλογο της συνεδρίας μας έμαθα πως γεννήθηκε πριν είκοσι έτη στην Βουλγαρία. "Το 1996 δηλαδή"; Ρώτησα περισσότερο ως απλή επιβεβαίωση.
Η απάντηση της ήταν "Δεν είμαι σίγουρη... τόσο βγαίνει;" Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μακελάρης
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
39
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Οξαποδω, amjik, Tsakonan και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού