Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116887
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φευγω incognito απο τη δουλεια οτι και καλα μου ετυχε κατι σοβαρο..
Συναντηση με τη Βερονικα για 30 λεπτο ραντεβου σε χοτελ στο κεντρο..
Μπαινει το μωρο, ενας μελαχρινος αγγελος με ωραια ματια, προσωπο και ωραιες αναλογιες..
Εχασα λιγο το μυαλο μου, προσπαθουσα να μη φανει οτι ψιλοκομπλαρα, νομιζω δε το καταφερα αλλα τεσπα δεν εχει σημασια..
Ενω εχω παει με εξισου ωραιες κοπελες του χωρου με τη Βερονικα ομολογουμενως επαθα ενα κοκομπλοκο.. αν και ειναι μολις 20 χρονων το παθαμε κι αυτο.. Εχει τον αερα της, τη φινετσα της, θα λεγα μια εξωτικη ομορφια, δινει εντυπωση λατινας και ιταλιδας μαζι.. γενικα παιζει σε τοπ λεβελ στη κατηγορια μικροκαμωμενης με πολυ ωραιο σωματακι, πιρσιγκ στη κοιλια και χαμηλα στη πλατη της..

Στεκετε μπροστα μου λεει ενα "γεια σου αμπελαλε" και βγαζει τη μπλουζα, κοιταζω το στηθος και πριν πω μεσα μου "μαλακα τι ομορφα βυζια ειναι τουτα" με πιανει και με φιλαει.. Κατεβαινει να μου παρει πιπα,, γενικα ειχα αποσυντονιστει και ακουγα φωνες στο κεφαλι μου να λενε συνεχεια "τι μουναρα ειναι αυτη", "τι θεικο πλασμα ειναι αυτο" κτλ κτλ

Συνεχιζουμε στο κρεββατι, να τον βαζει ολο μεσα στο στομα της μεχρι και τα αρχιδια, να τον φτυνει, να με κοιταζει με βλεμμα πολλα υποσχομενο.. ερχετε απο πανω, της φιλαω το ομορφο φυσικο της στηθος ενω αυτη αναφωνει "γλυψτα,ναι,ετσι"..
Περασμα προφυλακτικου και ενω κοιταζω στον καθρεπτη τη πανεμορφη κωλαρα της να ανεβοκατεβαινει αυτη να λεει "ετσι κοιταζε τη κωλαρα μου", "ετσι γαμαμε, σκισε με".. γενικα δε θυμαμαι ολη την εξελιξη γιατι ειχα χασει το μυαλο μου με το μωρακι..
Παντως και την εγλυψα και στα πλαγια τη γαμησα και στα τεσσερα και κανονικα και ξανα πιπα και ξανα γαμησι..

Γενικα παιζει σε PSE στυλ, δινοντας γρηγορο δυνατο ρυθμο, ανεβαζει στροφες οπου το γαμησι παει προς το σφυροκοπημα.. το τελος δεν ερχοταν γιατι δε ξερω μαλλον ειχα κομπλαρει με την κουκλα, ισως λογο 30 λεπτου ειχα ψιλο αγχωθει συν οτι επρεπε να παω παλι δουλεια μετα.. αλλα δεν εχω παραπονο γιατι η κοπελα ουτε δυσανασχετησε, ουτε μου ανεφερε το παραμικρο για το θεμα του χρονου, ουτε ας πουμε μου την ειπε που ειχα ιδρωσει, και το βασικοτερο ουτε τηλεφωνα σκασανε απο οδηγους οτι ελειξε το 30 λεπτο κτλ τα γνωστα.. εδω της βγαζω το καπελο και μπραβο της

Ακολουθησε λιγο σοσιαλ, της ειπα για τη πρωην μου ως παραδειγμα προς αποφυγει που ηταν φιλοχρηματη , ειπαμε για τις δουλειες που εκανα παλια και που κανω τωρα κτλ.. Γενικα η Βερονικα ειναι απ τις κοπελες του χωρου που και θα σε καυλωσει πολυ, και θα ευχαριστηθεις το γαμησι μαζι της, και οταν μιλησεις μαζι της το πιθανοτερο ειναι να τη συμπαθησεις.. Δεν ειναι της κατηγοριας ψωνισμενης πιτσιρικας που ονειρευετε γκλαμουρια στο επακρο και ολοι να πανε να γαμηθουν,, δειχνει να μας σεβεται αρα θα την σεβομαστε και εμεις.. αρκει να μη κουραστει ετσι οπως το παει και της γυρισει το μυαλο.. Καλη συνεχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού