Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H κριτική αυτή αφιερώνεται στους ελάχιστους πραγματικούς ψυχρούς pseάκηδες που μπαίνουν, πριονίζουν και φεύγουν.
Φέρονται άψογα σαν μετρονόμοι, αφήνουν υποσχέσεις, σπέρνουν μισές αλήθειες και θερίζουν ψεύτικους έρωτες
επενδύοντας στην πλεκτάνη που στήνουν στα δωμάτια. Άλλοτε πετυχημένα, άλλοτε αποτυχημένα αλλά ποτέ υποτακτικά.

Αλίσια!

Ένα όμορφο κι αδάμαστο όνομα για το ασχημόπαπο που κατέληξε κύκνος σε υπηρεσίες και συμπεριφορά.
Σοβιετικό μιλφ που διαφέρει των υπολοίπων της φάμπρικας που μαλαγανιάζουν και με κάνουν να χασμουριέμαι.
Το φυσικό 2άρι βυζί της δένει άψογα με την καλοθρεμμένη αλαβάστρινη κωλάρα της ενώ οι σχισμές της στα τέσσερα
ανεβάζουν θερμοκρασίες και μου στεγνώνουν τον λαιμό. Το δέρμα της είναι το κλασσικό απαλό της πούδρας
που μόνο τα μιλφ κατέχουν ως περουσιακό στοιχείο κι ως αντιπροσωπευτικό δείγμα ισοκατανομής των ορμονών.
Η Αλίσια διαθέτει άψογη κωλοτρυπίδα, έναν τέλειο ροζ σφιχτό κύκλο που δεν παραβιάζεται σύμφωνα με ότι ανακοινώνεται
ενώ τα ζελο-κωλομέρια της βρίσκονται ακριβώς ένα κλικ πριν την πήξη.
Στο ελεύθερο στοματικό που επίσης δεν ανακοινώνεται συνοδεία της υπέροχης αρχιδοενασχόλησης, θα την τοποθετήσω
σε μια καλή θέση. Η γλώσσα της χακάρει και τελικά ξεκλειδώνει κι άλλους επιπλέον θησαυρούς ηδονής
σαν κάποιος έμπειρος κασαδόρος χρηματοκιβωτίων. Στο γαμήσι δεν μπορώ παρά να της βάλω σχεδόν άριστα.
Στις στάσεις και στις ακροβασίες δεν ολισθαίνει ούτε τεμπελιάζει αλλά παλεύει σθεναρά.
Στα κρατήματα τοίχου παρουσιάζει το φαινόμενο της πάκτωσης. Τα μακριά μαλλιά της αφήνονται στα χέρια μου
σαν γκέμια που την οδηγούν εκεί που εγώ θέλω, εκεί που αυτή μου επιτρέπει, ίσως και λίγο παραπέρα.
Οι φίλοι των γλωσσόφιλων μπορούν να ελπίζουν με εξαιρετικές πιθανότητες ενώ η υγρή και ροδαλή μουνάρα της
δέχεται αρρενωπά βυζάγματα που τουλάχιστον εγώ δεν υπήρξα κοινωνός.
Την φρεσκάδα κι υγρασία του μουνιού της, την ζηλεύει ακόμα και το αιρ-κοντίσιον που δροσίζει τις παχουλές τσατσάδες
όταν ο αποστεωμένος-συμπαθέστατος τσάτσος των Κολοκυνθούς 38 αναμένει κάθιδρος λίγη τροφή, τσιγάρα και νερό
έξω από τα καινούργια πορνεία στην Κολωνού.
Κι όλο αυτό σε μια εικόνα πλήρους αντιδιαστολής που με κάνει να τρέμω στο ερώτημα γιατί. Γιατί;
Τα βογγητά της Αλίσιας ξεδιψούν μέχρι και τα αναμμένα πεζοδρόμια.
Συνοπτικά, η περιποίηση που μου παρέχει, αξίζει πολύ περισσότερο των 10 ευρώ και θα την σέβομαι
όσο θα με σέβεται. Θα μπορούσα να πάρω ακόμα περισσότερα από την Αλίσια αλλά ποιος ο λόγος
όταν ήδη οι μηχανές της δουλεύουν στο φουλ; επιπροσθέτως είμαι σίγουρος ότι δεν με βλέπει σαν γαμιά.
Δεν είναι αυτό το ζητούμενο. Ποτέ δεν ήταν.
Απλώς προσαρμόζεται άριστα στον ρόλο της. Ακόμα όμως όταν κι μου συμβαίνει κάτι τέτοιο
κι έστω και με λίγες που έχω κρεβατώσει εκτός οίκων, ποτέ δεν προσπάθησα για κάτι παραπάνω.
Δεν ήταν/είναι/θα είναι γκόμενες μου και δεν θα επέτρεπα ποτέ κάτι τέτοιο.
Παραμένω στωικά στην πλευρά μου. Άλλωστε την πορνεία την χρησιμοποιούσα και την χρησιμοποιώ
για να βλέπω τους ανθρώπους μέσω πρίσματος.
Η Αλίσια εργάζεται στην απογευματινή βάρδια κι η κριτική αυτή δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα
από την ροή του κόσμου που την προτιμά. Ήδη έχει την επιθυμητή αναγνωρισιμότητα και καταξίωση
που μεταφράζεται σε αυξημένες επισκέψεις όσων την επιλέγουν. Έδωσα την υψηλότερη βαθμολογία που μου επέτρεπε
το σύστημα εκτός της εμφάνισης που δεν είναι το δυνατό της σημείο.

* Το πατ είναι σκακιστικός όρος που αναφέρεται σε ένα συγκεκριμένο είδος ισοπαλίας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κατερίνα
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Conan, sexdreamer, blizardeye και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Ισως η καλύτερη κριτική από άποψη γλώσσας και στυλ ,που εχω διαβασει ποτε εδώ. Μπράβο !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1