Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η δεύτερη συνεύρεση μετά την Νικόλ έγινε σε αυτό το καλτ μαγαζί με κοπέλα την μιλφ Εμμανουέλα.Η κοπέλα είναι κυρίως γνωστή απο το Ιάσωνος 43 στο οποίο και εργαζόταν χρόνια.Την κοπέλα δεν έτυχε να την δοκιμάσω και μιας και την πέτυχα είπα να την προσθέσω στην ατζέντα.
Πρόκειται για μιλφ,κανονικών κιλών,με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους,μελαμψό δέρμα και αρκετά τραχύ πρόσωπο.Είχα την εντύπωση ότι ήταν ημεδαπή αλλά αυτή δήλωσε ότι είναι Βουλγάρα.Τα Ελληνικά της είναι σε καλό βαθμό και πρόκειται σίγουρα για αθίγγανη.
Η κοπέλα παρουσιάστηκε στο σαλόνι αρκετά δυναμικά και φουριόζα και πριν που ήταν στο δωμάτιο ακούγονταν τα βογγητά της.Με έπεισε και πέρασα και δεν το μετάνιωσα.Στο σαλόνι ανακοινώνει φουλ αλλά το ελεύθερο στοματικό σίγουρα θα πρέπει να το διαπραγματευτείς πριν μπεις.Η κοπέλα παρουσιάστηκε με την ίδια θετική αύρα όπως και στο σαλόνι και μπήε στο ψητό κατευθείαν πρώτα αυτή χωρίς να μου δώσει περιθώρια να κάνω εγώ την πρώτη κίνηση.
Αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε όρθιοι ενώ με έγλυφε στον λαιμό μου και στο στήθος και εγώ έβαζα το χέρι μου μέσα στο μαύρο κυλοτάκι που φορούσε και έπαιζα με το μουνί της.Ξαπλώσαμε και τα παιχνίδια με την γλώσσα της συνεχίζοταν ενώ τρίβοταν πάνω στο σώμα μου. Κατέβηκε στα αρχίδια μου και άρχισε να τα ρουφάει.Κυρίως τα ρουφούσε παρά τα έγλυφε αλλά το αποτέλεσμα ήταν ικανοποιητικό.Άρχισε να γλύφει το πέος μου κατά μήκος του κορμού με την γλώσσα της.Ξεκίνησε την πίπα η οποία και ήταν βαθιά και αρκετά καλή μιας και η Εμμανουέλα είναι έμπειρη κοπέλα.
Το μαύρο κυλοτάκι της δεν το αφαίρεσε παρά μόνο το τραβούσα στο πλάι η το κατέβαζα κάτω.'Όταν της είπα καβλωμένος να το αφαιρέσει η απάντηση της ήταν "έτσι όπως στις τσόντες". Δεν της χάλασα αντίρρηση μιας και την δουλειά μου την έκανα με το παραπάνω και ήταν και αρκετά διεγερτική αυτή η φάση.Την γύρισα σε 69 όπου και είδα την μουνάρα της η οποία είναι σκούρου χρώματος όπως και η δουλεμένη κωλοτρυπίδα της και κάβλωσα.Άρχισα να την γλύφω ενώ αυτή συνέχισε την πίπα. Το προφυλακτικό το πέρασε αθόρυβα χωρίς να γίνει αντιληπτή και μάλλον το έκανε με το στόμα της. Αφού όταν τελειώσαμε το 69 έμεινα έκπληκτος όταν το είδα. Σημάδι ότι η Εμμανουέλα είναι αρκετά καπάτσα και με μεγάλη εμπειρία.
Η πρώτη στάση έγινε με αυτή να έχει πατήσει ανάσκελα- ανάποδα με τα χέρια της στο στρώμα και να σπρώχνει την μουνάρα της φόρα παρτίδα στον πούτσο μου.Κατόπιν με καβάλησε στα πλάγια και γενικά η Εμμανουέλλα θέλει να δοκιμάζει γενικά μη συμβατικές στάσεις στο σεξ απότι κατάλαβα για να υπάρχει ανανέωση.Της είπα να ανέβει κανονικά απο πάνω μου και όπως είχε το καβλί μου στην μουνά της στροφογύρισε και ήρθε στην κλασσική στάση της γελαδάρισας.Τα βυζιά της είναι μαλακά και κρεμαστά και όσο την γαμούσα τα μάλαζα και έπαιζα με το κωλαράκι της και το μουνάκι της.
Στην στάση του πισοκωλητού βογγούσε και μου έλεγε να την ξεσκίσω ενώ εγώ την κάρφωνα δυνατά.Και μάλιστα είχε πάρει πολύ καλή θέση για να μπαίνει καλά όπως μου είπε απο μόνη της και να μπορώ να βλέπω.
Στο ιεραποστολικό την ξέσκισα με τις μπουτάρες της ανοιγμένες για να μπαίνει βαθιά ο πούτσος μου στην μήτρα της.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και περάσαμε σε teabag.Δηλαδή όπως ήταν αυτή ανάσκελα ξαπλωμένη,εγώ ήρθα απο πάνω απο το πρόσωπο της και γυρισμένος προς την πλευρά του σώματος της και μου ρουφούσε τα αρχίδια.Έχυσα μία γενναία ποσότητα σπέρματος στην κοιλιακή της χώρα. Την στιγμή εκείνη την φώναξε και η υπηρεσία. Κατόπιν γυμνή όπως ήταν μου έδωσε ένα φιλί την χαιρέτησα και εξήλθε εκ του δωματίου.
Εν κατακλείδι η Εμμανουέλα είναι μία μιλφ έμπειρη αρκετά,της αρέσουν τα παιχνίδια,είναι καινοτόμα σε στάσεις και έχει αρκετή συμμετοχή στο δωμάτιο κυρίως σε pse επίπεδο.Προτείνεται προς δοκιμή για όσους δεν την έχουν δοκιμάσει και τους αρέσουν οι ώριμες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού