Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161520
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επιλογη εγινε λογο του οτι δεν υπηρχε,οχι τιποτα καλυτερο,αλλα τιποτα που να μην ειχα ξαναδοκιμασει Κεφάλι σε τοίχο!
Η Μιχαελα ειναι απο Τσεχια(οπως λεει)καστανο μαλλι,μικρο βυζι(ισα ισα μια χουφτα)τεραστια κωλαρα για το υπολοιπο συνολο που εχει.
Στο σαλονι εχει πολυ ναζι με ωραιες ματαρες(γκριζομπλε)και ενα απαλο βαψιμο γυρο απο τα ματια Έρωτας
Μεσα στο δωματιο με το που μπηκε ειπαμε δυο λογακια στα ελληνικα παντα,αλλα μετα αρχισε η ξενερα.
Μου λεει δε δαγκωνεις και δε χτυπας μπατσες στον κωλο,λεω για ξυλο δεν ηρθα,για να γαμησω ηρθα Μαλακία
Πηρα απλο προγραμμα,οπου μου εκανε μια αδιαφορη πιπα,ανεβηκε απο πανω οπου δεν το ειχε καθολου,μολις την εβαλα στα 4 εβαλε το χερι της στα @@ μου για να τελειωσω γρηγορα,τη λεω κοιταξε να δεις εδω ηρθα και πληρωσα για να κανω οτι θελω εγω οχι οτι θελεις εσυ,την εβαλα απο κατω με τα ποδια της στους ωμους μου αλλα δεν αντεξε και μου ειπε να τα κατεβασω Κεφάλι σε τοίχο!
Ξανα στα 4 γιατι δε θα τελειωνα με την ξενερα που εφαγα και εκει της λεω βαλε τωρα το χερακι σου εκει που σου εχουν μαθει για να τελειωνουμε Θυμός
Δε θα ξαναπροτιμηθει γιατι ουτε προκαταρκτικα κανει ουτε καλο κρεβατι κανει Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, FILOXENOUMENOS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού