Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Call-Girls 35776
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα συναγωνιστές. Λίγο καθυστερημένη κριτική λόγω άπειρων ωρών στη δουλειά, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Η συνάντηση έλαβε χώρα την περασμένη Δευτέρα στο hotel Prive και κλείστηκε πανεύκολα μόνο με ένα τηλεφώνημα για τις 21:00. Η Ελένη προσήλθε με δέκα λεπτά καθυστέρηση και με το που μπήκε στο δωμάτιο το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να μου ζητήσει συγνώμη που καθυστέρησε λόγω κίνησης!!! Σπάνιο φαινόμενο αυτό για κοπέλα οπότε για μένα προσωπικά είναι στα συν της.
Φόραγε μια απίστευτα στενή φούστα ώς το γόνατο μεν αλλά που τόνιζε τρομερά την απίστευτη κορμάρα της, ενώ από πάνω φορούσε ένα τοπ λευκό μέσα από το οποίο ξεπρόβαλαν οι βυζάρες της άνευ στηθόδεσμου!!!! Πλαστικές μεν αλλά βυζάρες.....
Αμέσως μπήκε για ντουζάκι και στο πεντάλεπτο ήρθε έξω πέταξε την πετσέτα και με άρχισε σε κάτι τρομερά γλωσσόφυλλα όπου μέσα σε δευτερόλεπτα το ''πιστόλι'' μου ήταν πανέτοιμο!! Δεν άργησε να το αντιληφθεί, γύρισε σε στάση 69 και το εξαφάνισε στο στόμα της για κανένα μισάωρο με εμένα να ρουφάω κυριολεκτικά το μοσχομυριστό μ@@@κι της...με εκείνη να μου το πιέζει συνεχώς στο στόμα μου ώσπου φώναζε ότι έχυσε!!! Δεν ξέρω αν όντως συνέβη αλλά χρειάστηκε κανένα δίλεπτο ακίνητη για να συνέλθει από το τρέμουλο!! Αμέσως έβαλε σκούφο και με καβάλησε....απίστευτη αίσθηση παιδιά και κάθε δευτερόλεπτο που περνούσε τον έπαιρνε όλο και πιο γρήγορα, με εμένα να παλεύω να κρατηθώ. Ευτυχώς από μόνη της λίγο πριν αδειάσω τα πάντα, σηκώθηκε και μου απαίτησε(!!!) να την πάρω στα 4 όπου και βεβαίως υπάκουσα!!! Απίστευτη θέα της κωλάρας της με εκείνη να κοιτιέται στους καθρέφτες και να τρίβει την κλειτορίδα της ασταμάτητα!!! Στο δεκάλεπτο δεν άντεξα έβγαλα καπότα και άδειασα στα κωλομέρια και την πλάτη της όπως μου ζήτησε. Κάναμε και οι δυο ντουζάκι...αλλά δυστυχώς χτύπησε το κινητό μου και έπρεπε να φύγω για τη δουλειά. Όταν της το ανακοίνωσα ξενέρωσε που δεν θα είχε δεύτερο γύρο....ενώ προσπαθούσε να με κρατήσει ξαπλωμένη στο κρεβάτι με δάχτυλο μέσα της!!! Παρά το ότι μου σηκώθηκε στο καπάκι από το θέαμα της ζήτησα συγνώμη και άρχισα να ντύνομαι. Το θεϊκό είναι ότι μου είπε πως όταν ξαναβρεθούμε θα της χρωστάω 3 χέρια....''ένα για σήμερα και δυο για την επόμενη μωρό μου''
Συμπερασματικά εγώ έμεινα ευχαριστημένος και σιγουρα όταν τα καταφέρω θα την ξαναδώ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, jimy.m., makao και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2016
Πολυ ωραια περιγραφη ,μας καυλωσες πρωι πρωι Γλώσσα
07 Αυγούστου, 2016
Καλησπερα φιλε μου.. μπορεισ να μου δωσεις το τηλ τησ για να την συναντησω???
08 Αυγούστου, 2016
καλησπερα φιλε επειδη κατεβαινω αθηνα μπορεις να μου δωσειςτο τηλ της κυριας ευχαριστω
10 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η τυπισσα δεν αξιζει συναγωνιστες δυστυχως ειναι οι αλλες διακοπες. χτεσ με παρεσυραν οι κριτικες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4