Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στον χώρο μου το γραφείο οφείλω να πώ πως παρόλο τα απρόοπτα(κάποιες αναβολές) ήταν σωστο απεναντί μου.Η άννα τώρα, μιλάμε γιά ένα κορίτσι εντυπωσιακό και όμορφο όπως τις φωτο.Η κοπέλα μόλις μπήκε απο την αρχή φάνηκε το επαγγελματικό στύλ της,το οποίο μακάρι να είχαν και άλλες κοπέλες.Με το που μπήκε στο σπίτι πήγε κατευθείαν για μπάνιο,χωρίς πολλά λόγια , ήταν και περασμένη ώρα.Απο εκεί και πέρα με το που βγήκε εκτός ότι επειδή έιχα λίγα μούσια δυσκολευόταν να δώσει φιλιά,είχε μία μηχανική σχεδόν κίνηση στα προκαταρτικά τα οποία δεν βγαίναν φυσικά.Βέβαια για να είμαι σωστός υπάρχουν κάποιοι παράγοντες(χημεία,κούραση κοπέλας, κ.τ.λ)που δείχνουν πως μιά κοπέλα λειτουργεί στο sex.Σε εμένα πάντος μου έδειξε ένα αυστηρό επαγγελματικό πρόσωπο που φυσικά δεν με απογοήτευσε σε καμοία περίπτωση.Τσιμπουκη πολύ καλό με φτυσίματα και deapthroat στο sex doggy style με κολαράκι απίστευτο και γλυψιμο που της αρέσει.
Γενικά η αίσθησή μου ήταν ότι έκανα sex με μία ρωσική μηχανή χωρίς καμοία amature κατάσταση, που για να πώ την αλήθεια μου αρέσει περισσότερο
γιατί είναι πιό φυσικό.

Η σωστή βαθμολογία

Εμφάνιση (πρόσωπο) 8,5
Εμφάνιση (σώμα)9
Γενική συμπεριφορά 7
Επικοινωνία 7
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 8

Η γενική άποψη μου είναι πως αξίζει, αλλά μόνο για αυτούς που θέλουν ένα αυστηρά επαγγελματικό ολοκληρωμένο sex χωρίς amature a καταστάσεις
τουλάχιστον όσον αφορά την δικιά μου συνέυρεση με την κοπέλα πάντα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, Jim25jim, THV και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού