Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καμία σχέση ο τίτλος, απλά έψαχνα κάτι πιασάρικο. Ξύπνησα με κάβλες στο κόκκινο σήμερα, οπότε είχα ανάγκη μια ανάλογη καβλιάρα για να τον ρίξω. Ο νους μου χωρίς πολλή σκέψη πήγε στη Βιολέτα, επιθετική λυσσάρα, που στο σαλόνι σου ορμάει σαν το αρπακτικό. Αφού πάλεψα λίγο με τη βαρεμάρα μου, μισή ώρα πριν τη λήξη της πρωινής βάρδιας κίνησα για το μακρύ δρόμο προς τη Φυλής και μπήκα καρφί στον εν λόγω οίκο.

Στο σαλόνι καθόταν ένας παππούλης που τον καβλάντιζαν και οι δύο τάνες μαζί. Κάθισα δίπλα στη Βιολέτα που γύρισε ασχολήθηκε μαζί μου κι έπιασα να την γλείφω και να τη φιλάω στο λαιμό. Προτού όμως γίνουμε τελείως τσόντα, έδωσα το πορνοπαράβολο και πέρασα στο δωμάτιο.

Σε 5 λεπτά ήρθε και η κορασίδα και συνεχίσαμε το χαμούρεμα. Ύστερα από μπόλικα προκαταρκτικά μου πήρε ένα γυμνό τσιμπούκι τόσο σπέσιαλ που κόντευα να τελειώσω στο στόμα της. Της είπα να σταματήσει γρήγορα και φορέσαμε την καπότα. Ανέβηκε από πάνω μου και έπιασε να χοροπηδά πάνω στο πρησμένο καβλί μου που με την τεχνική της γινόταν όλο και πιο ατσάλινο. Όταν κουράστηκε από την πολλή «ιππασία», αλλάξαμε σε ιεραποστολικό, όπου τη σφυροκόπησα άγρια σαν να μην υπήρχε αύριο. Αφού την έγλειψα λιγάκι, έβγαλα την καπότα και της τα πέταξα όλα πάνω στο σώμα. Τη μάτωσα τόσο τη φανέλα που ξόδεψα μισό ρολό χαρτιού να σκουπίζω τον ιδρώτα μου. Η τσατσά καθ’ όλη τη διάρκεια δεν ενόχλησε καθόλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιολέττα
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.491
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, fouxter, antiosmuchachos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού