Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ροζα είναι μια νεαρη ρουμανα με μακρυ μαυρο μαλλι συμπεθητικο προσωπο με χαρακτηριστικο
την περιεργη οδοντοστοιχια της.Βυζι μεσαιου μεγέθους με ωραιες ρωγες.
Το σωμα της ειναι απλα αδυνατο δεν εχει κατι εντυπωσιακο πανω του που να σε προκαλεσει.
Η αληθεια είναι ότι στο φατσοβιβλιο που την εχω δει σε φωτογραφιες επαθα πλακα από το ποσο
ομορφα χτενισμενη και βαμμενη κυκλοφορει εκτος μπουρδελου ενώ μεσα σε αυτό εχει απλη εμφανιση,
θα κερδιζε πολύ περισσοτερους ποντους αν προσεχε την εμφανιση της στη δουλεια.
Με βρηκε ξαπλωμενο και φουλ καυλωμενο οποτε μου εβαλε καποτα και αρχισε μια καλη συνηθισμενη πιπα,
τουλάχιστον δεν ηταν κακη.Αποφευγει δαχτυλιασμα και 69 .
Την ξαπλωσα στο κρεβατι οπου την βυζαξα κανονικα εγλειφα αρκετα λεπτα τα βυζια της.
Στησιμο στα 4 οπου σε δυνατα χτυπήματα καμπουριαζε λιγο γιατι πονουσε,
γυρισμα σε κανονικη σταση οπου αντεξε το δυνατο σφυροκόπημα μου ενώ εβγαζε και καυλωτικους ηχους
όταν της τον εβαζα τερμα μεσα κοιτωντας με στα ματια.

Η Ροζα μια απλη συμπαθητικη κοπελα που μπορει να γαμησει καποιος λογω του νεαρου της ηλικιας,
αλλα και της αματουρ φασης γενικοτερα καθως φαινεται ότι είναι νεα στη δουλεια.
Δε νομιζω να σας αφησει παραπονεμενους αλλα δε θα εντυπωσιατειτε κιολας από επιδοσεις.
Η τσατσα δε χτυπησε πορτα πριν το 10 λεπτο αν και καπου τοσο χρονο εκανα και εγω.
Ο χωρος για τον πουτσο γενικοτερα, ευτυχως δεν μυριζε ασχημα όπως συνηθίζεται το απόγευμα κυριως
όταν δουλευει η Τζουλια με τη χοντρη ξανθια τσατσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρόζα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.748
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού