Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη γνωστη Σαντρα που εχουν ακουστει αρκετα για δοκιμη δινω το 30αρι και μπαινω στο δωμα.Το μωρο δεν αργησε να ερθει λιγο social στα Αγγλικα και προχωραμε στο παρασυνθημα.Ξεκιναει μια μετρια πιπα ρωτωντας με πριν αν εχω ανακοντα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία.Της λεω οτι μου ψοφησε και τωρα εχω οχια και γελαει λεγοντυας μου οτι θα το δει αυτη αυτο.Την ωρα της πιπας με ρωτουσε αν ολα ειναι οκ και να θελω κ αλλο αλλα επειδη η πιπα της ηταν μετρια εκει που ημουν ντουρος επεφτα και λεω αντε παμε για σεξ γιατι θα πεσω εντελως.Στο κομματι του σεξ τωρα τη βαζω απο πανω και ενω αρχιζει το πανω κατω αρχιζει να γελαει Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία. Τη ρωταω γιατι γελας τιποτα με λεει αλλα εγω ειχα αρχισει να ξενερωνω τη βαζω στα 4 να τελειωνουμε και τη σφυροκοπαω ενω ταυτοχρονα δαχτυλιαζα την κωλοτρυπιδα της ενω αυτη κοιτουσε τον καθρεπτη και καυλωνε οπως λεει(παρεπιπτοντος εχει Παταρα)και ετσι ηρθε το τελος.Με το που τελειωσα με λεει μη βγαινεις κατσε μεσα εκατσα κ εγω και ενιωθα το μουνι της να κανει συσπασεις της αρεσει οπως δηλωνει αυτο οπως και το να μην ειναι εντελως σηκωμενος ο πουτσος αλλα ψιλο πεσμενος, τωρα πως μπορει να κανει δουλεια καποιος με μισο πεσμενο πουτσο δεν εχω ιδεα Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;.Το συμπερασμα που εβγαλα για την εν λογο ειναι οτι ειναι ολιγον βλαμενο ομορφη με ωραιο σωμα και παταρα που ειναι το καλητερο πανω της κατεμε αλλα βλαμενο ακο0μα κλαιω το 30αρι που εδωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Velociraptoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.463
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, Menathor, kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού