Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46554
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας ενημερωθεί για τις νέες αφίξεις πέρασα από το μαγαζί για να τσεκάρω. Μου παρουσιάστηκαν λοιπόν οι :
Βικτώρια ρωσίδα από Βλαδυβοστόκ (δήλωσε), πανύψηλη (1,80+ με τα ψηλοτάκουνα δίμετρη!!) με κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους κοντά στα 35, μικρό στήθος με ρώγα κάγκελο, στυλιαροειδής σώμα, μικρό κωλαράκι πέτρα (δεν προσφέρεται) και μακριά ατελείωτα πόδια. Μιλάει καλά τα Ελληνικά μια και έχει θητεύσει σε στριπτιζ της βορείου Ελλάδος.

Γιάννα μελαχρινή με μακριά μαλλιά όμορφο γλυκό πρόσωπο, late 20s, επίσης ψηλή με πιο γεμάτο σώμα από την Βικτώρια ωραίο κωλαράκι. Άκουσα πολύ καλά λόγια για το σέρβις της από την Φωτεινή όπως της είπαν άλλοι πελάτες που δοκίμασαν. Στα υπόψιν κι αυτή.


Παρούσες επίσης η μικρή Βίκυ και η αρχοντογυναικάρα Βαλέρια.

Επιλογή της Βικτώριας και βουρ στο δωμάτιο. Πριν προλάβω να αλλάξω για το καθιερωμένο μπάνιο μπαίνει η Βικτώρια. Πανύψηλη (με τις τακουνάρες) και κατευθείαν με βουτάει με γλωσσόφιλα ενώ το χερί της έχει κατέβει στο παντελόνι μου και χαϊδεύει. Άμεση η δική μου ανταπόκριση τόσο στα γλωσσό όσο και στην ανόρθωσηΝαι!Ναι! .
Αμέσως κατάλαβα ότι εδώ θα "φάμε" καλά. Καθόμαστε (ενώ ακόμη φιλιόμαστε) στον καναπέ και αρχίζει να ξεκουμπώνει το φερμουάρ του παντελονιού και αρχίζει να μου τον παίζει. Ακόμη δεν έχω βγάλει ρούχα και η Βικτώρια έχει ¨"κατέβει" και περιποιείτε με την γλώσα της τα @@.

Στην συνέχεια μου βγάζει τα ρούχα και μου λέει κάνε μπανάκι και συνεχίζουμε. Μπήκα στην ντουζιέρα "πυρκαυλος" και αφού έκανα το ντουζάκι συνεχίσαμε από εκεί που είχαμε μείνει. Πίπα καλή βαθιά με και χωρίς χέρια, με αυξομείωση ρυθμού, περιποίηση @@, γύρισμα για 69 (καθαρό και μυρωδάτο νιμου της) για αρκετή ώρα. Στην συνέχεια πέρασμα ελαστικού εναλλαγή 3 στάσεων όπου δέχτηκε σφυροκόπημα αδιαμαρτύρητα. Μάλιστα προέτρεπε και για άλλο "ντα" "ντα" "ντα". Για τελείωμα της ζήτησα CIM το οποίο δέκτηκε αλλά μόλις βγήκαν τα πρώτα "σκάγια" τραβήχτηκε και έφερε το στήθος της μπροστά για τα υπόλοιπα.

Στο τέλος μου είπε εαν θέλω μασάζ αλλά είχαμε πλεόν κάνα 5λεπτό οπότε ευγενικά της είπα την άλλη φορά.

Συμπερασματικά μια πολύ καλή περίπτωση που ως ρωσίς τιμάει την καταγωγή της (σχετικά με τις προσφερόμενες υπηρεσίες) και συστήνεται.

Καλά να περνάτε...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, chicharito, lefterakis01 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού