Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα κ καλο καλοκαιρι,
η ημερομηνια ενδεικτικη κυριακη βραδακι κανοντας ανουσιες βολτες στην αθηνα ειπα να τιμησω καποιο πορνιδιο μιας και γουσταρω πολυ τον αγοραιο ερωτα,παιρνω τηλ τη μαρινα και μου εξηγει πως επειδη ηδη εχει περασει η ωρα μπορει να ερθει μονο με τη φιλη της που οδηγει,,,,,,δεν αργησα καθολου να πω το ναι και σε μια ωριτσα ηταν ηδη στο κεντρικο ξενοδοχειο στο μεταξουργειο,μπαινου στο δωματιο η μαρινα μουναρα ψιλη με κορμαρα φετες κ πολλα χαμογελα,και η φιλη της αντιγονη με αχλαδωτο κορμι χυμωδες πολυ γκαυλιαρικες αναλογιες,χωρις πολλα πολλα με ξεντυνουν και οι δυο και μου αρχιζουν ενα μασαζακι σουπερ το οποιο σε λιγη ωρα κατεληξε να με παιρνει πιπαρες η αντιγονη η μαρινα να της γλυφει το μουνι και εγω να κανω γλυφομουνι την μαρινα κλοδαχτυλιαζοντας την,πολλες αλλαγες πιπες γλειψιματα απο ολους και τσουπ κουλουρακι,η κωλαρα της μαρινας αντεχει πολλα,,,,ερχετε το πρωτο χυσι,,,,με μια γρηγορη κινηση η αντιγονη ειχε πεταξει την καποτα και μου τα ρουφηξε ολα,,,,,,συνεχισαν με γλωσοφλα μεταξυ τους μεχρι που τα καταπιαν ολα,,,,γρηγορο ντουζακι και απο τους 3 και οταν ειχα βγει απο το μπανιο οι κυριες περιποιουνταν η μια την αλλη με δαχτυλα γλωσσες και πολλα βογγητα,ο δευτερος γυρος αρχισε αμεσως με ιεραοοστολικο την αντιγονη κ με την μαρινα να της χωνει τη μουναρα της στο στομα με φουλ γλωσοφιλα μαζι μου,αλλαγες στασεων στα 4 και οι 2 και εγω απο πισω να προσπαθω ν καλυψω αναγκες!!!!!!!!(δυσκολο δε χορταινουν)
η δευτερη καταθεση ηρθε στα μουτρα κ των δυο και μετα αρχισαν να γλειφει η μια τα μουτρα της αλλης,
η μαρινα μουναρος για αυτους που γουσταρουν 40+ η αντιγονη αν και βγαζει λιγο αγαθη σιγουρα γαμευσιμη,παντως και οι 2 χωρις οχι και μη οτι γουσταρεις το εχεις,
πολυ καλη κ δυνατη εμπειρια αξιζανε κ με το παραπανω τα φραγκα,ηθελα να βαλω κ υψηλοτερη βαθμολογια αλλα δεν με αφηνε το συστημα,συστηνω ανεπιφυλακτα,,,,

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
273
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gari10, GEORGE G και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2016
.. το καινουργιο στανταρακι του giasou...
07 Ιουλίου, 2016
Μπορεις φιλαρακι να μουμπεις το τηλεφωνο της μαρινας?ή που μπορω να την βρω?
09 Ιουλίου, 2016
Παιδια το τηλ.της Μαρινας που μπορω να το βρω ?
15 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα, και σε μενα το τηλ της μαρινας αν ειναι ευκολο Χαμόγελο
26 Νοεμβρίου, 2016
Μια από τα ίδια φιλαράκι , αν μπορείς δώσε μου το τηλέφωνο της Μαρίνας Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5