Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηση πριν αρκετο καιρο με τη Ναντια σε ξενοδοχειο στα νοτια.Εφτασε στην ωρα της περιποιημενη και χαμογελαστη.Μεγαλη ορεξη για σεξ αλλα με σωμα πολυ κακο για εμενα.Ξεκινησε με πιπα που παραλιγο να με τελειωσει αλλα την εκοψα και συνεχισα με πρωκτικο οπου δεν ειπε οχι πουθενα.Αφου τελειωσα ημιχρονο να πλυθουμε και δευτερος γυρος παλι με στοματικο οπου και τελειωσα.
Αφου εφυγε προσεξα οτι με τραυματισε λιγο στον πουτσο ομως ισως εφταιγα και εγω που τραβηχτηκα αποτομα για να μη χυσω την πρωτη φορα.
Δεν τη συνιστω καθως εχει αρκετα παραπανω κιλα και το μονο που σου μενει ειναι οι βυζαρες της.Κατα τα αλλα δεν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2016
Κατ εμέ αξιοπρεπεστατη παρουσια η Ναντια..Αλλα ρε συναδελφε και εσυ με μιλφ+ γυναικα που κανει τα παντα σε μια ωρα με ενα 50αρικο τι παραπανω περιμενες να δεις??? Αλλοστε οι φωτογραφιες της ειναι ακριβεστατες και κανει μπαμ οτι ειναι μια γυναικα αρκετα ζουμερη.
27 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την ειχα συναντησει και πιο παλια αλλα μου φαινεται πως εχει παρει αρκετα κιλα απο τοτε για αυτο το λεω.
B
bellaspanos
28 Ιουνίου, 2016
H Ναντια ειναι μια εξιοπρεπεστατη γυναικα που τιμα απολυτως το χρημα του πελατη, κανει φουλ προγραμμα με 2 εκτονωσεις και προσπαθει να περασει ο πελατης οσο πιο καλα γινεται. Αυτα στα γραφω γιατι εχω συναντηθει με την Ναντια πολλες φορες και εχω ιδιαν και βαρυνουσα γνωμη.... Εαν θα ηθελες με 50 ευρω να πας με την σταρ Ελλασ η ενα τοπ μοντελ τοτε να εισαι σιγουρος οτι θα μεινεις με το ονειρο απραγματοποιητο
28 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου αφου την ειχες συναντησει πιο παλια τοτε σιγουρα εμεινες ευχαριστημενος και γιαυτο την ξαναπηρες.Την Ναντια την γνωριζω απο παλια και εξακολουθω να την συναντω γιατι ειναι μια σιγουρη επιλογη , ευγενεστατη , προθυμοτατη, και εγυησις οτι θα περασεις καλα. Δυο τρια κιλακια στο γενικο συνολο δεν μετρανε, αν και η Ναντια δεν εχει αλλαξει εδω και χρονια. Εαν σε ενδιαφερει να περασεις καλα η Ν αντια ειναι η περιπτωσις... Εαν θελεις να ικανοποιησεις το σου οτι πηγες με ενα τοπ μοντελ τοτε παρα την βαθεια οικονομικη κρισι τοπ μοντελς με 50 ευρω δεν υπαρχουν ακομα..... Ισως στο μελλον, αλλα μεχρι τοτε φιλε μου υπομονη ποτε δεν ξερεις...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4