Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287455
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τον τελευταίο καιρό έχοντας αποκτήσει μία εμμονή με τις milfs οδηγήθηκα στα σκαλοπάτια του εν λόγω ιδρύματος στην Ηλία Ήλιου για μία δοκιμή με τη Στεφάνια. Φτάνοντας στο στούντιο και μετά από ολιγόλεπτη αναμονή εμφανίζεται η Στεφάνια. Η κοπέλα είναι ο ορισμός της νταρντανομιλφ (ηλικία γύρω στα 45), ψηλή με ξανθό μαλλί και φυσικό μεγάλο στήθος λίγη κοιλίτσα αλλά με μπουτάρες και απίστευτη κωλάρα. Δεν δίστασα καθόλου πλήρωσα για απλό πρόγραμμα και η ευγενική υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο, εδώ όμως υπήρχε θέμα. Το δωμάτιο δεν είχε ντουζ και θα έπρεπε αφού γδυθω να πάω με το μπουρνούζι στο μπάνιο που ήταν σε άλλο χώρο και περνώντας ξώφαλτσα από το σαλόνι. Ζήτησα φυσικά να περάσω στο άλλο δωμάτιο που είχε ντουζ και που ήταν πιασμένο από άλλον συναγωνιστή. Νομίζω ότι είναι απαράδεκτο σε στούντιο να αναγκάζεται ο πελάτης να κάνεις βόλτες με το μπουρνουζι Money Mouth. Τέλος πάντων ξαναπερνάω στο σαλόνι και μετά από λίγη αναμονή για να αδειάσει το (μικρό) δωμάτιο περνάω μέσα, ντουζάκι χαμήλωμα του κλιματιστικού για να μην πλευριτώσω και μετά από λίγη ώρα έρχεται και η Στεφάνια. Η κοπέλα ήταν άνετη, φιλική και με λίγα πιστευτά κομπλιμέντα έφτιαξε εύκολα και γρήγορα το κλίμα. Ξαπλώνω και μου φέρνει το στήθος της στο στόμα το οποίο και απόλαυσα ΓλώσσαΓλώσσα ενώ ταυτόχρονα μου χαϊδεύε το πέος. Αφού μου πέρασε προφυλακτικό ξεκίνησε ένα αργό και απολαυστικό στοματικό με ταυτόχρονη περιποίηση και στα μπαλάκια. Σε κάποια στιγμή για μεγαλύτερη απόλαυση σηκώθηκα στα γόνατα για να έχω πρόσβαση σε όλο της το κορμί ενώ και η Στεφανία μαεστρικά γύρισε τη κωλάρα της προς τον καθρέπτη, απίστευτη σκηνή Προσκύνημα. Όπως καταλαβαίνετε ετοιμάστηκα γρήγορα και ξεκινήσαμε τον αγώνα με ιεραποστολικό. Αφου ξεκινήσαμε σε κάποια στιγμή φέρνω τις ποδάρες της στους ώμους μου και ενώ συνεχίσα να την καρφώνω άρχισε να μου χαϊδεύει το πρόσωπο με τις πατούσες της, η καύλα χτύπησε κόκκινο. Τη γύρισα γρήγορα στα τέσσερα για να προλάβω και μετά από λίγο τελείωσα με θέα την κωλάρα της. Καθόλη τη διάρκεια η Στεφανία έβγαζε αληθοφανείς κραυγούλες φτιάχνοντας με ακόμη περισσότερο. Μετά το τέλος αφού χαιρετηθήκαμε ανανεώσαμε για μία επόμενη φορά. Συμπερασματικά η Στεφανία στο δίλημμα εμφάνιση ή υπηρεσίες (χωρίς βεβαίως να θεωρείται άσχημη) μου έδωσε επιχειρήματα για το δεύτερο. Πιστεύω ότι όσοι έλκονται από ώριμες γυναίκες θα περάσουν πολύ καλά οι υπόλοιποι ας δοκιμάσουν και ας κρίνουν εγώ πάντως τους προτρέπω. Όσο αφορά το χώρο χρειάζεται μία αναβάθμιση άμεσα. Για τη βαθμολογία εάν με άφηνε το σύστημα στη συμμετοχή θα έβαζα 9.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού