Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173473
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Kαθως πλησιαζα στην Κωλεττη 17 σκεφτομουν τα χερια της να γινονται μια φυλακη μεσα στην οποια θα κλεινομουν σε λιγο με πολλη χαρα.Οσο κι αν φαινεται απιστευτο ακριβως το ιδιο μου ειπε και η Αφροδιτη οταν λιγο αργοτερα εκανα ντους μαζι της...μου εδωσε ετσι ακομα εναν λογο ωστε να μου μεινει αξεχαστη και να την σκεφτομαι συνεχεια.
Ειχε αρκετη δουλεια απο νωρις ομως ειχε μεσολαβησει ενα διαστημα ξεκουρασης και ετσι οταν ηρθα το απογευμα περιμενα μονο εναν συναγωνιστη που ηταν στο δωματιο μαζι της.Φορουσε τυρκουαζ εσωρουχα στο χρωμα της θαλασσας της Κρητης οπως ειπε η ιδια.Για να το λεει κατι ξερει.Δεν υπαρχουν τετοια νερα μονο στην Καρα'ι'βικη ή σε αλλα εξωτικα μερη που βλεπουμε σε σχετικα ντοκυμαντερ αλλα υπαρχουν και στην Ελλαδα.Το ντους μαζι της δεν ηταν μονο δροσιστικο αλλα ειχε και καυτες στιγμες επειδη οχι μονο αλληλοπλυθηκαμε αλλα μου εκανε και ισπανικο (με προφυλακτικο βεβαιως)οχι μονο με τον παραδοσιακο τροπο αλλα και με την εξισου ερεθιστικη πισω οψη της.Στην συνεχεια το προγραμμα( το οποιο προσφερεται στα 60 € μολις...ηταν στα 70 και παλιοτερα στα 80 €) περιλαμβανε μασαζ το οποιο φροντιζω να ανταποδωσω κατι που της αρεσει πολυ.Στον αριστερο της αστραγαλο φορουσε εκεινη την υπεροχη αλυσιδα με τις πεταλουδιτσες και φυσικα την εγλειψα με πολλη ορεξη οπως προφανως και τον αστραγαλο .Για να με ευχαριστησει για αυτο που εκανα μου προσφερε ενα σπεσιαλ feet-job.Δεν παρελειψα να γευθω τις λειες μασχαλες της και τον αφαλο της.Ολα αυτα την εκαναν να ανυπομονει να με καβαλησει και μετα μου γυρισε την πλατη( με την καλη εννοια ) για να συνεχισει τον χορό της πανω μου με reverse cowgirl.Μετα το κλασικο πισωκολλητο περασαμε σε μια παραλλαγη που οπως μου ειπε λεγεται βατραχακι και μετα απο αυτο συνεχισαμε με ορθιο πισωκολλητο πανω στο κρεβατι.
Μετα το σαλιο και τον ιδρωτα ηρθε η σειρα και για το σπερμα μου να εμφανισθει ωστε να ολοκληρωθει αλλη μια τριπλη υγρη θυσια μου προς τιμην της.Ενας τελευταιος γυρος στοματικων περιποιησεων και ισπανικου εκανε το κοκκινου χρωματος προφυλακτικο να γεμισει με το ορμητικο ποταμι μου.Το σωμα μου χαλαρωμενο πια παραδοθηκε στα φιλα και τα χαδια της..ενας θαυμασιος αποχαιρετισμος για αλλη μια φορα.
Ως επιλογο θα παραθεσω μερικους στιχους,ενδεικτικους των συναισθηματων μου, απο το τραγουδι Ας ειν'καλα το γινατι σου απο την ταινια Αλιμονο στους νεους...
Βασιλικος στην γλαστρα
πλατυφυλλος ανθει
και εγω μιλαω με τα αστρα
για σενανε ξανθη.
Δεν περιγραφω αλλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, big_boy, katalanos3 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού