Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ωραίο κορμί, μεγάλο βυζί φυσικό, καλή φάτσα, αλλά ως εκεί... Με το που μπήκε στο άθλιο δωμάτιο, ένιωσα την ψυχρότητα στον μηχανικό τρόπο ομιλίας, αλλά ήταν αργά. Πίπα ρομποτική, με γλύψιμο όμως αρχιδιών, αλλά μετά αρχίσαν τα κουλά. Βάζει τζελ, με καβαλάει, λέει θα το βάλω εγώ, κουνιέται σιγά - σιγά πάνω στο πουτσοκέφαλο, τελικά έχουμε διείσδυση, κολλάει πάνω μου με τρόπο ώστε να μην μπορώ ούτε να την δω στο πρόσωπο, αλλά ούτε στον καθρέφτη δίπλα, ούτε να γλύψω τις βυζάρες της, μετά αρχίζει να μου λέει "πρόσεχε τον έχεις μεγάλο", λέω "ΟΚ", στήνεται στα 4, βαράω με προσοχή, αλλά είχε πάρει μία στάση με ψηλά την λεκάνη ώστε να μην μπορώ να διεισδύσω καλά, τη λέω κάτσε πλάγια, αρνείται, μετά με καβαλάει πάλι, τσατισμένος ανεβάζω στροφές, αλλά δυσανασχετεί λέγοντας "είσαι τρελός?", τέλος πάντων λέω "παίξτον με τα πόδια να χύσω" γιατί άρχισε να μου τη δίνει η όλη φάση, αρνείται, τον παίζει με τα χέρια ενώ την καθοδηγώ με λόγια για τον ρυθμό, πάνω που πάω να χύσω αλλάζει ρυθμό, λέω "γαμώτο" τσατισμένος, μου λέει με ύφος "Νευράκια?", της απαντάω "να χύσω θέλω", λέω "βάλε το ένα πόδι στα αρχίδια και τρίφτα μου", το κάνει, αλλά δυστυχώς ήταν τόσο ξενέρωτη η φάση που έμεινα με το σπέρμα στα μπαλάκια. Φεύγω λέγοντάς της "μπήκες στη μαύρη λίστα". Αυτά παίκτες, έπαθα και έμαθα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 academy X, scorpiosstelios, deportivistas21

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2016
Πω ρε φίλε ξενέρωμα...Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1