Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η τσα2 ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Εμφανίστηκε μια ξανθωπή χοντρή , σχετικά ψηλή , με μεγάλα κρεμαστά βυζιά , στρογγυλή κωλάρα και χοντροπόδαρες
Καθώς οι άλλοι άρχισαν να αποχωρούν σηκώθηκα και αφού πλησίασα την τσα2 της είπα :
"Να σας ρωτήσω , αυταρχικό κάνει η κοπέλα?" Κουλ
Δεν ήταν σίγουρη. Αλλά έγερνε προς το ναι.
"Για ρωτήστε την και εάν είναι θα περάσω" Γλώσσα
Με το που μπήκε στο δωμάτιο η Βερόνικα (αυτό ήταν το όνομά της) με ρώτησε : "Δεν θες παρτούζα? Εχει και άλλη μια κοπέλα , αυτή να γκαμίσει εμένα και συ να βλέπεις"
"Οχι μωρέ, άλλη φορά" αρνήθηκα
Αφού εβγαλε την κυλότα της , μένοντας γυμνη , κάθισε στο κρεβάτι και πήρε τον δεκαπεντάρη Ντοκ Τζόνσον μου που ήδη είχα κουμπώσει πάνω στο δερμάτινο στραπ
"Φοράω εγώ αυτό?"
"Ναι , έχεις κρέμα δική σου?"
"Οχι Μαλακία, Eχεις καπότες?"
"Εχω μία , εσύ δεν έχεις?"
"Ναι. Δώσμου καπότα"
Την φόρεσε στον λαστιχένιο πούτσο.
"Κάτσε να σε βοηθήσω"
Χρησιμοποιώντας και την δεκαπεντάρα δερμάτινη προέκταση , έδεσα την ζώνη γύρω από την μέση της και αφού της πήρα μία σύντομη πίπα Γλώσσα (εκείνη όρθια με τα χέρια στη μέση, εγώ καθιστός στο κρεβάτι να της χαιδεύω τον κώλο) της είπα : "Τώρα θα μου ξεσκίσεις το κωλαράκι!! Αχ!....Επειδή εγώ έχω μικρό πουλάκι , κύτταξέ το πόσο μικρό είναι!.....Εσύ με την ψωλάρα σου θα με ξεσκίσεις!!" Γλώσσα
Στην συνέχεια , φορώντας μόνο τις κάλτσες μου Κουλ, στήθηκα στα 4 πάνω στο κρεβάτι (ήταν τότε που είδα τον λεπτό γυάλινο φαλό διπλα στο μαξιλάρι : "Α, έχεις φέρει και συ το δικό σου!" Μεγάλο χαμόγελο), ενώ εκείνη , παίρνοντας θέση πίσω μου , με κάρφωσε
"Αααα!!!...." Γλώσσα
και χαρακτηρίζοντάς με απαξιωτικά
"Καριόλα!!"
άρχισε να με γαμάει κρατώντας με από τα καπούλια Κατσικογάμης
"Αχ Βερόνικα , τι δυνατή που είσαι!" Γλώσσα
"Να φωνάζω Πάολα να μας δει? Xωρίς λεφτά!" Money Mouth
Σε αυτή την αιφνιδιαστικη πρόταση συμφώνησα με ένα αδύναμο "ναι" Γλώσσα
"ΠΑΟΛΑ!!"
"Τι θέλεις ρε?" ακούστηκε εκείνη από δίπλα
"Ελα εδώ!"
Οταν μπήκε (κρεατωμένη κι εκείνη , αλλά όχι σαν την άλλη πίσω μου), φορώντας τα καθημερινά της ρούχα (για ένα-δύο μήνες δεν θα δουλεύει) , εγώ ρουφούσα τα μπράτσα μου και εξηγούσα , και με την κίνηση του χεριού μου , στην Βερόνικα πως θα ήθελα να με γαμάει : "Βγες και μπες...." (βγάλε τον πούτσο μέχρι του πουτσοκέφαλο και βάλτον ξανά μέσα μέχρι τα αρχίδια) Σπασίκλας
Στάθηκε στην πόρτα , την οποία φυσικά αμέσως με το που μπήκε έκλισε πίσω της , και είπε εντυπωσιασμένη με σιγανή φωνή, αναφερόμενη σε μένα : "Πω πω πωωω , από πότε κάνεις έτσι?"
Η δε Βερόνικα , με το που είδε την αδερφή της άρχισε να με γαμάει με μεγαλύτερη δύναμη , όπως και πιο γρήγορα , ένώ με άρχισε και στα κωλοχάστουκα Γλώσσα.
"Τι να πω ρε!....(με την ξεφτίλα του! Είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιοι άντρες?)" την άκουσα να λέει απαξιωτικά , για μένα , στην αδερφή της , ενώ αμέσως μετά προχώρησε σε άλλον έναν προσβητικό χαρακτηρισμό προς εμένα , "Πουτάνα!" , δίνοντάς μου και μια δυνατή κωλοσφαλιάρα! Ναι!
"Είδες τι πουτάνα είμαι?" την προκάλεσα Κουλ
"Πω πω...(τι ξεφτίλας!....)" έκανε απαξιωτικά εκείνη αντί για απάντηση συνεχίζοντας να με γαμάει Ναι!
"Ξεφτυλίζομαι μπροστά σας?.... Αχ!!....αχ!!...." συνέχισα να τις προκαλώ, ενώ η Βερόνικα , νομίζοντας πως δεν την είδα , μου έριξε μία μούντζα Λύπη
"Σου αρέσει?" μίλησε τότε η Πάολα απευθυνόμενη σε μένα
"Κύττα τι μεγάλος που είναι ο πούτσος!!" μας διέκοψε η Βερόνικα απευθυνόμενη στην αδερφή της η οποία , μετά από αυτό , με ρώτησε εάν πονάει Μεγάλο χαμόγελο
"Δεν είναι μεγάλος αυτός, αυτός είναι 15 εκατοστά" της απάντησα Κουλ
Αρχισαν να μιλάνε στην γλώσσα τους
"Με βρίζετε τώρα?" κύτταξα την Πάολα
"Ναι! Λέμε ότι είσαι πολύ πουτάνα και καριόλα!!" μου απάντησε Γλώσσα
"Γαμιόλα!!" μου πέταξε άλλον έναν απαξιωτικό χαρακτηρισμό η Βερόνικα δίνον΄τάς μου και μία δυνατή στον πισινό Γλώσσα
"Είδες τι πουτάνα είμαι?......Εχω και μικρό πουλι, γι αυτό δεν μπορώ να γαμίσω!" επέμεινα Γλώσσα
"Ναι και για αυτό σκέφτηκες να γίνεις πουτάνα, ε?" έβγαλε το συμπέρασμα η Πάολα
"Βάλτου μια πούτσα στο στόμα!" είπε η Βερόνικα που συνέχιζε να με στραπονάρει Γλώσσα. Λίγο πιο πριν είχε σπρώξει βίαια το χέρι μου που προσπαθουσε να της πιάσει το βυζί Λύπη.
"Ελα να κάνεις και πίπα λίγο" μου είπε η Πάολα και πλησιάζοντας μου έδωσε τον γυάλινο λεπτό φαλό στον οποίο η Βερόνικα είχε φορέσει την άλλη καπότα.
Αρχισα να τον γλύφω και να τον ρουφάω
"Να, έτσι για να καβλώσεις" πρόσθεσε η Πάολα
Τότε η αδερφή της άρχισε τα ρεψίματα!! Money Mouth Τα οποία και συνέχισε μέχρι το τέλος της συνεύρεσης Ναι!
"Μμμμ....." συνέχιζα να πιπώνω , με την Βερόνικα να με γαμάει και την Πάολα να έχει γονατισει πάνω στο κρεβάτι δίπλα μου Γλώσσα, επαναλαμβάνοτας : "Ετσι!......" Ναι!
Ξάφνικά άκουσα την Βερόνικα να φωνάζει την αδερφή της. Ηθελε να της δείξει κάτι στον κώλο μου Χμμμ;
"Τι έγινε, έχει τίποτα?" ανησύχισα και γύρισα το κεφάλι
"Οχι ρε, τι να έχει? Αυτό έλειπε να έχει και τίποτα!" μου απάντησε η Βερόνικα
"Τι εννοείς?" την ρώτησα
"Σκατά!"
"Α, έχει?" ρώτησα έντρομος
"Οχι ρε, άμα όμως είχε θα σε σκότωνα!! ήταν η απάντησή της Ναι!
"Α μπράβο, γιατί εγώ κάνω κλίσμα πριν έρθω!" ένιωσα την ανάγκη να εξηγήσω Σπασίκλας
Εντωμεταξύ οι δύο αδερφές σχολίαζαν στην γλώσσα τους αυτό που είχε κάνει εντύπωση στην γαμιά μου
"Τι κάνεις?....." ρώτησε η Βερόνικα που προφανώς δεν είχε καταλάβει τι είναι το κλίσμα
"Καθαρίζω τον κώλο μου!" της εξήγησα Κουλ
"Ααα!.... Και πως?" ζήτησε να μάθει
"Με νερό και μία ειδική συσκευή. Εσείς πώς καθαρίζεστε όταν κάνετε πρωκτικό?" Χμμμ;
"Εμείς δεν κάνουμε πρωκτικό"
"Ε, στην προσωπική σας ζωή τότε, αχ!...." βόγκιξα μιας και η Βερόνικα είχε ξαναρχίσει να με γαμάει δυνατά Γλώσσα
"Δεν κάνουμε, στην προσωπική μας ζωή" τις τελευταίες τρεις λέξεις τις επανέλαβε σε κοροιδευτικό τόνο και αμέσως σκάσανε στα γέλια
"Ετσι μπράβο, ξεφτίλησέ με!!" είπα και έχωσα τη μούρη μου στο μαξιλάρι Γλώσσα
"Αι στο διάολο!" μου πέταξε η Βερονικα (η οποία ήταν η σκληρή) και με χτύπησε δυνατά στο κωλομέρι Γλώσσα
"Ξεφτίλησέ με!!" επέμεινα
Για να δεχτώ και άλλα κωλοχάστουκα από την στιβαρή πόρνη, η οποία όμως είχε αρχίσει να βαριέται Λύπη, ενώ είχαμε ακόμα χρόνο.......
"Πόσο θα σε γαμήσω ακόμα?"
"Λίγο ανάσκελα θα με γαμήσεις και τελειώσαμε!....Ετσι, να μας βλέπει και η αδερφή σου!" την καθησύχασα και ξάπλωσα με την πλάτη Γλώσσα.
"Κοιτα αυτό το πουλάκι!...... Πού να γαμήσει αυτό το πουλάκι!" είπα κυττάζοντάς την
Το μονολεκτικό σχόλιο ήρθε από την Πάολα, μιας και η Βερόνικα ήταν αφοσιομένη στο να μου την χώσει, με μένα να έχω τις γάμπες μου στους δυνατούς ώμους της.
"Ετσι" Ναι!
"Θάρθω κάποια φορά και θα φέρω δύο δονητές για να με γαμίσετε και οι δύο μαζί!" υποσχέθηκα Γλώσσα για να εισπράξω άλλη μια βρισιά , μαζί με ειρωνία , από την Βερόνικα
"Αι στο διάολο , ρε!!"
καθώς μου έσπρωχνε τα πόδια πίσω , έτσι ώστε να με ανοίξει , με την αδερφή της να την βοηθάει κρατώντας το ένα Γλώσσα
Αρχισαν να γελάνε σιγανά και μετά πιο δυνατά , μιλώντας στην γλώσσα τους , καθώς η "σκληρή" με γαμούσε και με χτυπούσε στον κώλο έχοντας το χέρι της στον ώμο της αδερφής της Ναι!.
"Α μπράβο , έτσι!....." ψιθύρισα εγώ
"Ετσι πουτάνα!....." πρόσθεσε η Πάολα Γλώσσα
"Ελα, δεν μπορώ άλλο! Πολύ ζέστη!" διαματυρίθηκε η Βερόνικα Λύπη.
Εντωμεταξή , προς το τέλος , με γαμούσε χωρίς να χρησιμοποιει το κορμί της. Είχε πιάσει , με τα δυο της χέρια , το στραπόν από την βάση του και το παλιδρομούσε έτσι στην κωλοτρυπίδα μου Κεφάλι σε τοίχο!.
Αφήσε άλλο ένα ηχηρό ρέψιμο Ναι!
"Μπράβο, έτσι, ρέψου κιόλας!" είπα
Και άλλο ένα! Ναι!
"Εντάξει, φτάνει τόσο, ωραία με γάμησες!" σήμανα την λήξη
Και άλλο ένα! Ναι!
"Πω πω πω, μωρό μου!" έκανε εντυπωσιασμένη η Πάολα καθώς η αδερφή έβγαζε τα δεκαπέντε εκατοστά από τον πρωκτό μου Ναι!
Στην συνέχεια η Βερόνικα έβγαλε το στραπόν από πάνω της και κρατώντας το στο χέρι , γονατιστή πάνω στο κρεβάτι , την είδα να κυττάζει τον κώλο μου
"Τι είναι?" ανησύχισα Χμμμ;
"Κάτσε κάτσε!.... ήθελα να στο βάλω" ειπε χωρίς να πάρει το βλέμμα της απο κεί και ξαναχώνοντάς τον μέσα με γάμησε για λίγο ακόμα , κανονικά με το χέρι αυτή την φορά, με την Πάολα να με βομβαρδίζει με ερωτήσεις : "Ετσι κάνεις και μόνος στο σπιτι?" , "Σου αρέσει?" , "Με άντρα δεν το έχεις κάνει?" Μεγάλο χαμόγελο
"Πούτσα σηκώνει?" ήταν η ερώτηση που μου έκανε η Βερόνικα Ναι!
Κάπου εκεί η τσα2 χτύπησε την πόρτα
Η Βερόνικα σηκώθηκε χωρίς να βγάλει την λαστιχένια πούτσα από κώλο μου , αντιθέτως μου είπε να την κρατήσω για λίγο εκεί Γλώσσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, Missa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2016
Χα..χα..δεν ειναι αδελφές .Η Παολα ειναι Ρουμάνα ενώ η Βερόνικα Βουλγαρα.......αλλα μοιάζουν εκπληκτικά. Και γω τοχω κάνει αλλα δεν το ξανακάνω γιατί δεν μπορούσα να γαμησω απο τα γέλια!!
18 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ κατάλαβα πως ήταν αδερφές Χμμμ;
Και μάλιστα μεταξύ τους μιλούσαν σε μία ξένη γλώσσα.
Τέλος πάντων. Αν ξαναπεράσω θα τις ρωτήσω.
G
Guino
18 Ιουνίου, 2016
Τις φερνεις σε δυσκολη θεση με τα βιτσια σου. Τις σοκαρεις. Και τις κανεις να αισθανονται ασχημα. Γινεσαι σαδιστης χωρις να το θελεις. Η μηπως το θελεις;
DN
Duke Nukem
18 Ιουνίου, 2016
αδερφες είναι... και αν δεν είναι, είναι κι οι 2 ρουμανες
Ν
νώντας
18 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω αν τις έκανα και αισθάνθηκαν άσχημα , εκείνο που φάνηκε πάντως ήταν πως δεν πρέπει να τους είχε ξανατύχει άτομο σαν και μένα Μεγάλο χαμόγελο. Για αυτό η μεν Βερόνικα , από την αρχή, ένιωσε την ανάγκη να φωνάξει την Πάολα για να με δείξει , η δε Πάολα , από εκείνη την στιγμή και έπειτα , όσο έκατσε μέσα , έδειχνε εντυπωσιασμένη με την φάση
G
Guino
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5