Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα καιρό να περάσω από τη φίλη μου τη Ντελια.. κοντη, μελαμψη, στητο βυζακι, όμορφο κωλαρακι, φάτσα πολύ μέτρια. Μπαίνω στον οίκο αφού είδα στην ενημέρωση του Σμυρνη ότι είναι σε βάρδια. Την βλέπω και της λέω καλά πάλι αδυνατησες; Απαντάει "άντε γκαμησου ρε" Ναι! και κλείνει τη κουρτίνα. Παιρναω στο δωμάτιο και έρχετε κάπως καθυστερημένα ενώ δεν είχε άλλο δωμάτιο πιο πριν. Γενικά το συνηθιζει να αργεί. Ακα πιπουλα όχι τπτ το ιδιαιτερο, περασμα λάτεξ και πρώτη στάση ιεραποστολικό, ή μικρή εσφιγγε το μουνι της για να τελειώσω οπότε είχα καλή αίσθηση. Δεύτερη στάση πλαγιαστο αλλά δε βολευοταν και σαν να ποναγε λίγο. Της λεω, έχω μεγάλη πουτσα ε; Έκανε ένα αχαχα ειρωνικά τελείως, ξέρει ότι δε παρεξηγουμε.
Τη βαζω από πάνω, όχι τόσο καλό κούνημα εξαλλου το γαμησι είχε πάρει διασταση βόλτας για καφε αφού μιλαγαμε και την πειραζα ότι θέλω να τη παντρευτώ Σπασίκλας και αυτή μου έλεγε ότι είναι λεσβία Προσκύνημα Σκέφτηκα πόσοι θα εχουν πει τις ίδιες μαλακιες οπότε τη βαζω στα τέσσερα και αφου συγκεντρωθηκα στο γαμησι εχυσα. Σε γενικές γραμμές ή Ντελια έχει καλό σωματακι και στα ενδότερα κάνει τα απόλυτος απαραίτητα ούτε κάτι παραπάνω αλλά ούτε κάτι λιγότερο. 25 ετών με αρκετή προϋπηρεσία, βλαχορουμανακι, άμα τη κουράσεις ψιλονευριαζει αλλά εν μέρη έχει το δίκιο της. Ξέρει ποσο χρειάζεται ο μέσος άνδρας για να χύσει και αν κάποιος κερδίζει χρόνο οπότε εκεί τσιναει. Στο 20 ρικο άμα κάποιος θέλει στυλ πιτσιρικας αδύνατης είναι αυτής της κατηγορίας. Αυτά. Καλη συνέχεια. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού