Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Maria τη συνάντησα στο βαρδαρίσιο εκείνο ξενοδοχείο, που θεώρησαν ότι η χυμένη μπογιά πάνω από graffiti θεωρείται τέχνη! Ανέβηκα σε όροφο ψηλά και προχώρησα στο δωμάτιο της κοπέλας που ήταν στο τέλος του διαδρόμου. Δε πρόλαβα να κοντοσταθώ για να χτυπήσω και η πόρτα άνοιξε, με τη Maria να με καλωσορίζει προτρέποντας με να περάσω. Αυτή κι αν είναι υποδοχή! Πέρασα στο εσωτερικό του δωματίου και συνηθισμένος από τα κλουβάκια που διαθέτουν ως δωμάτια, εντυπωσιάστηκα από την ευρύχωρη junior suite που είχε διαλέξει η κοπέλα. Το καλωσόρισμα συνεχίστηκε με ευγενικές συστάσεις, ενώ εγώ παρατηρούσα τα χαρακτηριστικά της. Επρόκειτο για μια κανονικού αναστήματος κοπέλα, γύρω στα 30, με ωραίο σώμα, με καλόγουστα ερωτικά εσώρουχα, πάνω σε γυαλιστερές γόβες. Στο πρόσωπο ο καθένας κάνει μια στάση για να θαυμάσει τα λαμπερά πράσινα μάτια της! Θαύμασα επίσης τα καλοσχηματισμένα και σαρκώδη χείλη της, περιποιημένα με ένα σκουρόχρωμο κραγιόν που αποδείχτηκε εξαιρετικά ανθεκτικό στη «σκληρή» χρήση. Η επιδερμίδα της ελαφρώς σπασμένη, αλλά πολύ προσεκτικά μακιγιαρισμένη. Τα αγγλικά της πολύ καλά, το ίδιο και ο χαρακτήρας της, τουλάχιστον αυτός που μου φανέρωνε. Με ευχαρίστησε που τη προτίμησα να την επισκεφθώ, εγώ όμως έσπευσα να τη διορθώσω ότι δεν προσήλθα αυτοβούλως, αλλά κατόπιν συστάσεων φίλου, που μου είχε μιλήσει και είχε γράψει τα καλύτερα λόγια για αυτήν(*). Με ρώτησε ποιο ήταν το nickname του φίλου μου και μόλις το άκουσε σάστισε για δευτερόλεπτα. Στα σμαραγδένια της μάτια κάτι τρεμόπαιξε, σα να πέρασε μπροστά τους μια πηγή φωτός με μεγάλη ταχύτητα. Δε προσπαθούσε να θυμηθεί, κάτι σκεφτόταν που ποτέ δεν έμαθα … Μετά συνήλθε, ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στα όμορφα χείλη της, μου μισογύρισε το όμορφο κεφάλι της και ψέλλισε: «Α, αυτό το ομορφόπαιδο …». Θυμόταν τα πάντα!

Με προέτρεψε να κάτσουμε στο καναπέ να τα πούμε, πράγμα που έκανα. Μέσα σε λίγα λεπτά είχα βρεθεί με τη Maria επάνω μου, να φιλιόμαστε σαν ερωτευμένοι και να βγάζουμε τα ρούχα μας, κυρίως τα δικά μου, τσουβαλιασμένα στο πάτωμα. Εκεί αποκαλύφθηκαν τα υπέροχα στήθη της, μετρίου μεγέθους, φυσικής προέλευσης, στο ύψος που τους αρμόζει και με τις θηλές τους σε αυθάδη θέση και στάση μετά από ελάχιστη φροντίδα απ’ τη μεριά μου. Η Maria συνέχιζε με πάθος να τρίβει το γυμνωμένο της κορμί πάνω στο δικό μου και να με αναστατώνει. Επειδή δεν μπορούσα να συνεχίσω άλλο στον καναπέ σήκωσα το ελαφρύ κορμί της τυλιγμένο επάνω μου και την ακούμπησα στο κοντινό κρεββάτι. Δευτερόλεπτα αργότερα σμίγαμε παθιασμένα. Προσπαθώντας να καθυστερήσω το αναπόφευκτο της ζήτησα να αλλάξουμε στάση. Μάλλον το χειροτέρεψα, γιατί με τη Maria στα τέσσερα δεν σου μένουν πολλά περιθώρια … "I want your mouth” της ζητάω με το μυαλό μου στα χείλη της, που μέχρι εκείνη τη στιγμή μόνο με φιλιά τα είχα γευτεί. Το κορίτσι δεν με απογοήτευσε! Έμεινε εκεί ακόμη και όταν είχε τελειώσει ο σκοπός της, υπομονετικά, περιμένοντας να συνέλθω. Μόνο τότε σηκώθηκε αργά, με αγκάλιασε και μου ένευσε να πάει στο μπάνιο.

Στη συνάντηση με τη Μαρία αισθάνεται κανείς ότι βρίσκεται σε καλά χέρια. Δεν υπάρχει η αμφιβολία για το πώς θα εξελιχθεί η συνάντηση. Η συναναστροφή μαζί της ήταν εξίσου γλυκιά με την ίδια. Μιλούσε, γελούσε και σε κοίταζε με τα λαμπερά μάτια της. Ξαφνικά σοβαρεύτηκε, τα εντυπωσιακά μάτια της άνοιξαν διάπλατα, σα μόλις να ανακάλυψε ότι είχε δίπλα της τον Brad Pitt! Τα ηδυπαθή χείλη της με πλησίασαν. Το δεύτερο μέρος είχε αρχίσει …

Είχα άλλα πλάνα στο μυαλό μου, αλλά τα νέα δεδομένα τα άλλαξαν. Η Maria στριφογύριζε κυριολεκτικά γύρω από το ερωτικό κέντρο του σώματος μου. Τα οπτικά μου ερεθίσματα ήταν συγκλονιστικά. Το ζευγάρι από τα φωτεινά της μάτια εναλλάσσονταν με τις πανέμορφες πύλες του παραδείσου (ή μήπως καλύτερα της καυτής κόλασης;). Ξεκίνησε σύντομα μια διαδικασία, όπου τα οπτικά μου νεύρα παρέδιδαν τη σκυτάλη στα αισθητήρια νεύρα. Άρχισαν να στέλνουν όλο και πιο έντονα σήματα, προδίδοντας αυτό που συνέβαινε, πρώτα στο νωτιαίο μυελό και αυτός με τη σειρά του στον εγκέφαλο. Με προσκαλούσαν σε μια ουράνια πτήση. Οι εικόνες είχαν αρχίσει να θολώνουν και το σώμα μου να παραδίδεται. Ο εγκέφαλος, κυβερνήτης του σώματος, κατάντησε έρμαιο της ηδονής. Τα αισθητήρια νεύρα συνέχιζαν απεγνωσμένα να στέλνουν φρενιασμένα σήματα. Η Maria, έχοντας επίγνωση της επίδρασης από τα καλοσχηματισμένα της χείλη συνέχιζε απτόητη, χωρίς πίεση, με ικανοποίηση που ήταν ο κυρίαρχος του παιχνιδιού. Ο νωτιαίος μυελός αντιλήφθηκε το τέλος της προδικασμένης αυτής πτήσης. Τότε αποφάσισε τη μετάβαση σε λειτουργία ασφαλείας και απευθύνθηκε στα ανακλαστικά. Τα ανακλαστικά ενεργοποίησαν τη διαδικασία εκτόξευσης …

Όταν ο εγκέφαλος άρχισε πάλι να επεξεργάζεται σήματα, αντιλήφθηκε τη Maria ακόμη στη θέση που την άφησε. Μόνο τότε αυτή με ελευθέρωσε και ανηφόρησε, τρίβοντας τα δροσερά της στήθη στο αποδυναμωμένο σώμα μου. Με αγκάλιασε και μετά μου πρότεινε τις ατίθασες θηλές της για ένα τελευταίο ασπασμό. Στη συνέχεια με χρήση της νοηματικής ζήτησε την άδεια μου να πάει στο μπάνιο …

Εξερχόμενος από το οίκημα γκαλερί «Η χυμένη μπογιά» αναρωτιόμουν για τη Maria. Είναι δυνατόν αυτό το κορίτσι να συμπεριφέρεται πάντα με αυτή τη χάρη; Τότε χαμογέλασα χαιρέκακα, πιστεύοντας ότι εγώ ήμουν αυτός που υπέκλεψα το καλύτερο κομμάτι του εαυτού της με τον ψυχαναγκασμό των συστάσεων μου και με την πίεση του name dropping … Γεια σου ρε Μπλιζ!

(*)http://www.bourdela.com/city-tours/girls/maria/#jr_review_53148

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, PSAXTIRI, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2016
Καπέλο Πραγματικά σου βγάζω το καπέλο. Είσαι ... λογοτέχης σπουδαίος!
12 Ιουνίου, 2016
Αίνος για μία κοπέλα που τιμά τα λεφτά της και την αξιοπρέπειά της! Καπέλο
12 Ιουνίου, 2016
Μια άψογη κριτική, πραγματικό κόσμημα! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
12 Ιουνίου, 2016
εξαιρετο πονημα.
12 Ιουνίου, 2016
Για μία ακόμη φορά εκπληκτικός Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5