Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157428
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρειάστηκαν δύο συνεδρίες για να βγάλω πόρισμα για την εν λόγο κορασίδα και με λύπη αναφέρω πως τα αποτελέσματα τον εξετάσεων ήταν ανάμικτα. Λοιπόν ας εισχωρήσουμε στην ανάλυση των αποτελεσμάτων.
Ο οίκος αυτός είναι ένας μέτριος χώρος, που σχεδόν πάντα έχει κακεντρεχείς και αγενής υπηρεσίες και σαν θεραπεία προτείνω την ολοκληρωτική αγνόηση τους. Λοιπόν μπήκα στο μαγαζί αυτό και είδα το μουνιδιο, το οποίο είναι κόπια της Άντζελας από της βίλες και είχα ορέξεις να φάω κάτι με λίγο κρέας και πολύ κόκαλο και αυτό ακριβώς είχε το κορμί αυτό. Μπάνιο στα γρήγορα και προτού τελειώσω μπαίνει ή τύπισσα γδύνετε και με περιμένει. Πράγμα που εμένα δεν μου αρέσει γιατί εστι δεν μπορώ να κάνω παιχνίδι στα ορθια και δεν έχω την δυνατότητα να την γδύσω εγώ . Το παράξενο σε όλοι την κατάσταση ήταν ότι φορούσε ένα ολόσωμο και από κάτω είχε και εσώρουχα κάτι το οποίο πρώτη φορά αντίκριζα.
Στο κρεβάτι βέβαια άρχισε μόνη της τα παιχνίδια και από τι κατάλαβα έχει κασέτα και κάνει ακριβώς τα ίδια κάθε φορά. Έχει ωραίο σώμα με μικρά στήθη και ένα όμορφο μικρό μουνακι . Φιλιά δεν δίνει αρχικά αλλά μετά από λίγο παιχνίδι ξελαμπικάρει. Να πω πως την πρώτη φορά όλα ήταν καλά απλά είχε την γεύση τσιγάρου τα φιλιά της, αλλά την δεύτερη φορά βρομούσε το στόμα της τσιγαρίλα και ποτό με έντονο και αηδιαστικό τρόπο. Το τσιμπούκι ήταν αρκετά ανεπαρκές και είχε και αρκετό χέρι αλλά έπαιρνε καθοδήγηση. Στα του έργου, το κατείχε με ωραία στησίματα είτε όσο ήταν από κάτω είτε την είχα από πάνω μου, βαθιά καθίσματα χωρίς να προσπαθεί να αποφύγει βαθιές διεισδύσεις και ωραίες φωνούλες απόλαυσης από μέρους της που ήταν αληθοφανές. Στο ιεραποστολικό στης γρήγορες στροφές το γούσταρε και με τραβούσε προς το μέρος της από τα οπίσθια μου. Όμως μόλις την γύρισα για πισοκολιτο είδα ένα σημάδι ακριβός πάνω στο κολομαγουλο λες και κάποιος είχε σβήσει τσιγάρο εκεί σύν και κάμποσα σπυριά στο μέγεθος ελιάς. Εκεί ξεγκαυλοσα απότομα οπότε την γύρισα στα πλάγια για να τελειώσει ή συνέδριά αυτή. Ελληνικά ξέρει οπότε ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες και το λήξαμε εκεί.
Εν κατακλείδι ένα Μινιόν μωρό που ξέρει αρκετά το παιχνίδι αλλά θέλει βελτίωση σε μερικα σημεία που όμως κάποια παράξενα σπυριά στο κώλο της χαλάνε την τελική εμπειρία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού